KamilBauer
23GRZECHOTNIKI LOMIANKI3. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 33 mecze w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 133pktw 11 meczach
- 12,1pktna mecz
- 7,6zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 415 min | 37:46 |
| Punkty | 133 | 12,1 |
| Zbiórki | 84 | 7,6 |
| — w ataku | 19 | 1,7 |
| — w obronie | 65 | 5,9 |
| Asysty | 24 | 2,2 |
| Przechwyty | 10 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 31 | 2,8 |
| Przewinienia | 12 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 123 | 11,2 |
- 37,2%FG48 z 129 z gry
- 22,9%3P8 z 35 za trzy
- 63,0%FT29 z 46 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 48 | 129 | 37,2% |
| Rzuty za dwa | 40 | 94 | 42,6% |
| Rzuty za trzy | 8 | 35 | 22,9% |
| Rzuty wolne | 29 | 46 | 63,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach GRZECHOTNIKI LOMIANKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | Z92 : 61 | 37:07 | 20 | 7 | 4 | |
| 15 gru 2024 | Z87 : 33 | 42:37 | 10 | 5 | 3 | |
| 7 gru 2024 | P53 : 73 | 42:55 | 13 | 5 | 0 | |
| 30 lis 2024 | P64 : 79 | 31:36 | 15 | 5 | 2 | |
| 16 lis 2024 | P52 : 67 | 31:55 | 3 | 8 | 4 | |
| 9 lis 2024 | Z92 : 59 | 31:23 | 9 | 8 | 4 | |
| 26 paź 2024 | P47 : 73 | 37:22 | 10 | 4 | 0 | |
| 19 paź 2024 | P66 : 86 | 41:38 | 12 | 14 | 0 | |
| 12 paź 2024 | Z74 : 51 | 46:28 | 15 | 6 | 2 | |
| 5 paź 2024 | Z81 : 43 | 35:27 | 12 | 11 | 2 | |
| 28 wrz 2024 | P63 : 71 | 36:53 | 14 | 11 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 33 mecze · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 1 | 5:20 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 8WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 9 | 30:34 | 86 | 9,6 | 4,4 | 2,7 | 2,3 | 0,3 | 43,8% | 28,6% | 56,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 2 | 17:08 | 11 | 5,5 | 1,5 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 71,4% | 50,0% | — |
| 5WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 11 | 37:46 | 133 | 12,1 | 7,6 | 2,2 | 0,9 | 0,1 | 37,2% | 22,9% | 63,0% |
| 4WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 10 | 35:45 | 86 | 8,6 | 8,3 | 3,7 | 0,8 | 0,0 | 28,0% | 4,3% | 39,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






