KamilChrabąszcz
- 2024–2025
- 12 meczów
- 2 sezony
- 2 drużyny
- 123pktw karierze
- 10,3pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 368 min | 30:39 |
| Punkty | 123 | 10,3 |
| Zbiórki | 40 | 3,3 |
| — w ataku | 5 | 0,4 |
| — w obronie | 35 | 2,9 |
| Asysty | 32 | 2,7 |
| Przechwyty | 17 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 1,4 |
| Przewinienia | 15 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 120 | 10,0 |
- 38,3%FG44 z 115 z gry
- 38,0%3P27 z 71 za trzy
- 66,7%FT8 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 115 | 38,3% |
| Rzuty za dwa | 17 | 44 | 38,6% |
| Rzuty za trzy | 27 | 71 | 38,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 12 | 66,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 1 | 22:34 | 3 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | — |
| 5WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 5 | 27:13 | 31 | 6,2 | 3,0 | 3,0 | 1,2 | 0,0 | 38,7% | 33,3% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 6 | 34:51 | 89 | 14,8 | 4,0 | 2,5 | 1,7 | 0,0 | 38,3% | 39,2% | 70,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






