KamilGórecki
- 2020–2025
- 41 meczów
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 209pktw karierze
- 5,1pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1188 min | 28:58 |
| Punkty | 209 | 5,1 |
| Zbiórki | 143 | 3,5 |
| — w ataku | 35 | 0,9 |
| — w obronie | 108 | 2,6 |
| Asysty | 37 | 0,9 |
| Przechwyty | 25 | 0,6 |
| Bloki | 3 | 0,1 |
| Straty | 46 | 1,1 |
| Przewinienia | 36 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 128 | 3,1 |
- 27,1%FG87 z 321 z gry
- 19,8%3P32 z 162 za trzy
- 25,0%FT3 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 87 | 321 | 27,1% |
| Rzuty za dwa | 55 | 159 | 34,6% |
| Rzuty za trzy | 32 | 162 | 19,8% |
| Rzuty wolne | 3 | 12 | 25,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 7 | 22:16 | 24 | 3,4 | 2,9 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 32,4% | 11,1% | 0,0% |
| UNBA 502. Liga | TACO TEAM | 11 | 33:41 | 84 | 7,6 | 2,9 | 0,9 | 0,8 | 0,0 | 28,7% | 25,4% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | TACO TEAM | 4 | 39:58 | 19 | 4,8 | 5,0 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 19,0% | 8,7% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TACO TEAM | 5 | 27:30 | 7 | 1,4 | 2,2 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 33,3% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TACO TEAM | 5 | 24:17 | 15 | 3,0 | 4,8 | 0,4 | 0,4 | 0,2 | 20,7% | 23,1% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TACO TEAM | 9 | 26:57 | 60 | 6,7 | 4,0 | 1,2 | 0,6 | 0,1 | 33,8% | 25,9% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






