KamilHentosz
2FOR THE WIN2. Liga · 5WBA
- 2021–2024
- 14 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 50pktw 4 meczach
- 12,5pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 125 min | 31:13 |
| Punkty | 50 | 12,5 |
| Zbiórki | 22 | 5,5 |
| — w ataku | 14 | 3,5 |
| — w obronie | 8 | 2,0 |
| Asysty | 9 | 2,3 |
| Przechwyty | 5 | 1,3 |
| Bloki | 4 | 1,0 |
| Straty | 6 | 1,5 |
| Przewinienia | 3 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 61 | 15,3 |
- 47,6%FG20 z 42 z gry
- 52,9%3P9 z 17 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 42 | 47,6% |
| Rzuty za dwa | 11 | 25 | 44,0% |
| Rzuty za trzy | 9 | 17 | 52,9% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 lis 2024 | P59 : 71 | 33:36 | 5 | 6 | 0 | |
| 19 paź 2024 | Z125 : 78 | 26:25 | 23 | 4 | 3 | |
| 12 paź 2024 | P60 : 83 | 38:04 | 10 | 7 | 3 | |
| 6 paź 2024 | P53 : 56 | 26:45 | 12 | 5 | 3 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 14 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 31:13 | 50 | 12,5 | 5,5 | 2,3 | 1,3 | 1,0 | 47,6% | 52,9% | 50,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 29:55 | 6 | 6,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | — |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 6 | 26:11 | 48 | 8,0 | 3,3 | 2,3 | 1,2 | 0,2 | 35,3% | 20,0% | 88,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | MM PROBASKET | 2 | 41:42 | 17 | 8,5 | 3,5 | 1,5 | 1,0 | 0,5 | 33,3% | 10,0% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






