Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 27 min | 26:46 |
| Punkty | 7 | 7,0 |
| Zbiórki | 5 | 5,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 5 | 5,0 |
| Asysty | 1 | 1,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 1 | 1,0 |
| Przewinienia | 4 | 4,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 10 | 10,0 |
- 60,0%FG3 z 5 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 5 | 60,0% |
| Rzuty za dwa | 2 | 2 | 100,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (2WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 cze 2023 | Z67 : 42 | 26:46 | 7 | 5 | 1 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 4 | 30:20 | 51 | 12,8 | 5,3 | 2,0 | 2,5 | 0,0 | 40,0% | 34,6% | 66,7% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 1 | 48:00 | 16 | 16,0 | 4,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 36,4% | — |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 9 | 33:47 | 65 | 7,2 | 3,4 | 1,9 | 1,0 | 0,3 | 26,7% | 15,7% | 64,3% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 12 | 36:58 | 120 | 10,0 | 5,8 | 1,8 | 1,1 | 0,2 | 27,0% | 26,9% | 56,3% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 8 | 33:12 | 89 | 11,1 | 4,1 | 1,6 | 1,1 | 0,0 | 32,7% | 25,4% | 70,0% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 10 | 30:05 | 124 | 12,4 | 4,1 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 39,2% | 34,2% | 23,1% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 28:31 | 2 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 9,1% | 0,0% | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 10 | 39:05 | 149 | 14,9 | 5,6 | 1,0 | 1,3 | 0,1 | 34,1% | 27,8% | 77,8% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 26:46 | 7 | 7,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 33,3% | — |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 12 | 31:08 | 118 | 9,8 | 5,1 | 1,3 | 0,9 | 0,2 | 29,9% | 26,1% | 16,7% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 9 | 41:31 | 91 | 10,1 | 8,6 | 2,7 | 1,2 | 0,2 | 28,5% | 18,3% | 80,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 5 | 34:30 | 61 | 12,2 | 7,2 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 31,3% | 29,8% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 33:29 | 55 | 11,0 | 6,2 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 30,8% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






