Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 444 min | 36:58 |
| Punkty | 120 | 10,0 |
| Zbiórki | 70 | 5,8 |
| — w ataku | 10 | 0,8 |
| — w obronie | 60 | 5,0 |
| Asysty | 22 | 1,8 |
| Przechwyty | 13 | 1,1 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 20 | 1,7 |
| Przewinienia | 21 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 89 | 7,4 |
- 27,0%FG41 z 152 z gry
- 26,9%3P29 z 108 za trzy
- 56,3%FT9 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 152 | 27,0% |
| Rzuty za dwa | 12 | 44 | 27,3% |
| Rzuty za trzy | 29 | 108 | 26,9% |
| Rzuty wolne | 9 | 16 | 56,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 sty 2025 | Z75 : 49 | 27:49 | 5 | 8 | 0 | |
| 12 sty 2025 | Z76 : 57 | 28:53 | 4 | 2 | 0 | |
| 15 gru 2024 | P80 : 93 | 37:46 | 6 | 4 | 1 | |
| 8 gru 2024 | Z56 : 49 | 40:01 | 14 | 9 | 0 | |
| 1 gru 2024 | Z84 : 69 | 37:10 | 10 | 3 | 4 | |
| 23 lis 2024 | P41 : 83 | 38:13 | 6 | 8 | 2 | |
| 17 lis 2024 | P53 : 56 | 36:00 | 0 | 5 | 1 | |
| 27 paź 2024 | Z83 : 75 | 48:00 | 24 | 8 | 10 | |
| 20 paź 2024 | P53 : 60 | 39:25 | 22 | 8 | 1 | |
| 13 paź 2024 | P55 : 91 | 44:58 | 12 | 10 | 1 | |
| 6 paź 2024 | P71 : 80 | 33:10 | 9 | 3 | 2 | |
| 29 wrz 2024 | P50 : 82 | 32:13 | 8 | 2 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 4 | 30:20 | 51 | 12,8 | 5,3 | 2,0 | 2,5 | 0,0 | 40,0% | 34,6% | 66,7% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 1 | 48:00 | 16 | 16,0 | 4,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 36,4% | — |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 9 | 33:47 | 65 | 7,2 | 3,4 | 1,9 | 1,0 | 0,3 | 26,7% | 15,7% | 64,3% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 12 | 36:58 | 120 | 10,0 | 5,8 | 1,8 | 1,1 | 0,2 | 27,0% | 26,9% | 56,3% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 8 | 33:12 | 89 | 11,1 | 4,1 | 1,6 | 1,1 | 0,0 | 32,7% | 25,4% | 70,0% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 10 | 30:05 | 124 | 12,4 | 4,1 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 39,2% | 34,2% | 23,1% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 28:31 | 2 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 9,1% | 0,0% | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 10 | 39:05 | 149 | 14,9 | 5,6 | 1,0 | 1,3 | 0,1 | 34,1% | 27,8% | 77,8% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 26:46 | 7 | 7,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 33,3% | — |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 12 | 31:08 | 118 | 9,8 | 5,1 | 1,3 | 0,9 | 0,2 | 29,9% | 26,1% | 16,7% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 9 | 41:31 | 91 | 10,1 | 8,6 | 2,7 | 1,2 | 0,2 | 28,5% | 18,3% | 80,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 5 | 34:30 | 61 | 12,2 | 7,2 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 31,3% | 29,8% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 33:29 | 55 | 11,0 | 6,2 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 30,8% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






