Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 304 min | 33:47 |
| Punkty | 65 | 7,2 |
| Zbiórki | 31 | 3,4 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 26 | 2,9 |
| Asysty | 17 | 1,9 |
| Przechwyty | 9 | 1,0 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 19 | 2,1 |
| Przewinienia | 19 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 35 | 3,9 |
- 26,7%FG24 z 90 z gry
- 15,7%3P8 z 51 za trzy
- 64,3%FT9 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 90 | 26,7% |
| Rzuty za dwa | 16 | 39 | 41,0% |
| Rzuty za trzy | 8 | 51 | 15,7% |
| Rzuty wolne | 9 | 14 | 64,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 maj 2025 | P57 : 97 | 43:00 | 7 | 5 | 2 | |
| 10 maj 2025 | P44 : 66 | 36:19 | 10 | 10 | 1 | |
| 27 kwi 2025 | Z50 : 49 | 32:49 | 6 | 4 | 2 | |
| 13 kwi 2025 | P75 : 96 | 45:45 | 19 | 3 | 4 | |
| 23 mar 2025 | Z69 : 59 | 21:55 | 2 | 0 | 1 | |
| 16 mar 2025 | P46 : 70 | 39:01 | 9 | 6 | 5 | |
| 9 mar 2025 | P46 : 75 | 27:06 | 3 | 1 | 0 | |
| 1 mar 2025 | P56 : 60 | 28:11 | 2 | 1 | 1 | |
| 23 lut 2025 | P57 : 65 | 29:58 | 7 | 1 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 4 | 30:20 | 51 | 12,8 | 5,3 | 2,0 | 2,5 | 0,0 | 40,0% | 34,6% | 66,7% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 1 | 48:00 | 16 | 16,0 | 4,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 36,4% | — |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 9 | 33:47 | 65 | 7,2 | 3,4 | 1,9 | 1,0 | 0,3 | 26,7% | 15,7% | 64,3% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 12 | 36:58 | 120 | 10,0 | 5,8 | 1,8 | 1,1 | 0,2 | 27,0% | 26,9% | 56,3% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 8 | 33:12 | 89 | 11,1 | 4,1 | 1,6 | 1,1 | 0,0 | 32,7% | 25,4% | 70,0% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 10 | 30:05 | 124 | 12,4 | 4,1 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 39,2% | 34,2% | 23,1% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 28:31 | 2 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 9,1% | 0,0% | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 10 | 39:05 | 149 | 14,9 | 5,6 | 1,0 | 1,3 | 0,1 | 34,1% | 27,8% | 77,8% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 26:46 | 7 | 7,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 33,3% | — |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 12 | 31:08 | 118 | 9,8 | 5,1 | 1,3 | 0,9 | 0,2 | 29,9% | 26,1% | 16,7% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 9 | 41:31 | 91 | 10,1 | 8,6 | 2,7 | 1,2 | 0,2 | 28,5% | 18,3% | 80,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 5 | 34:30 | 61 | 12,2 | 7,2 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 31,3% | 29,8% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 33:29 | 55 | 11,0 | 6,2 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 30,8% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






