KamilMichalowicz
- 2021–2026
- 87 meczów
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 948pktw karierze
- 10,9pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 1,6astna mecz
Wykresy na tle ligi, mapa rzutów i forma liczą się dla jednych rozgrywek — wybierz sezon i drużynę wyżej. Niżej: cała kariera.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3017 min | 34:41 |
| Punkty | 948 | 10,9 |
| Zbiórki | 468 | 5,4 |
| — w ataku | 91 | 1,0 |
| — w obronie | 377 | 4,3 |
| Asysty | 142 | 1,6 |
| Przechwyty | 95 | 1,1 |
| Bloki | 12 | 0,1 |
| Straty | 154 | 1,8 |
| Przewinienia | 154 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 102 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 712 | 8,2 |
- 31,7%FG353 z 1112 z gry
- 26,5%3P186 z 702 za trzy
- 58,3%FT56 z 96 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 353 | 1112 | 31,7% |
| Rzuty za dwa | 167 | 410 | 40,7% |
| Rzuty za trzy | 186 | 702 | 26,5% |
| Rzuty wolne | 56 | 96 | 58,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z TARCHO TERROR, 24 wrz 2023
- Mecz 15+ zbiórekz TEAM EUROPE, 14 maj 2022
- Mecz 7+ asystz FASOLKI, 27 paź 2024
- Mecz 4+ trójki20 razy · ostatnio z OBRONCY Z TOBRUKU, 27 wrz 2026
- Double-double7 razy · ostatnio z RUN'N GUN, 10 maj 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 948
- 50 meczówrozegranych meczów: 87
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TACO TEAM14 lis 202133pkt9zb2as36eff
FASOLKI27 paź 202424pkt8zb10as32eff
HOMIES27 mar 202220pkt6zb6as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






