KamilStachowski
4OSTAP RUSZTOWANIABaraże · 3WBA
- 2020–2026
- 105 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 1 drużyna
- 12pktw 1 meczu
- 12,0pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 21 min | 21:10 |
| Punkty | 12 | 12,0 |
| Zbiórki | 5 | 5,0 |
| — w ataku | 3 | 3,0 |
| — w obronie | 2 | 2,0 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 1 | 1,0 |
| Przewinienia | 3 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 10 | 10,0 |
- 50,0%FG5 z 10 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 10 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 5 | 8 | 62,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (3WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2020–2026 · 105 meczów · 13 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 25:02 | 25 | 8,3 | 4,3 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 57,9% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 22:36 | 38 | 5,4 | 4,7 | 0,4 | 0,3 | 0,1 | 45,5% | 0,0% | 66,7% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 41:02 | 10 | 10,0 | 10,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 0,0% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 32:58 | 109 | 10,9 | 5,8 | 0,7 | 0,2 | 0,4 | 48,0% | 0,0% | 56,5% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 30:58 | 12 | 12,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 54,5% | 0,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 35:52 | 122 | 15,3 | 7,3 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 53,3% | 33,3% | 59,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 37:47 | 153 | 19,1 | 7,5 | 0,8 | 0,8 | 0,1 | 58,3% | 69,2% | 56,3% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 34:07 | 150 | 15,0 | 7,1 | 1,3 | 0,6 | 0,4 | 58,4% | 44,4% | 51,9% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 40:42 | 171 | 14,3 | 7,4 | 1,3 | 1,3 | 0,7 | 51,1% | 22,2% | 53,2% |
| 3WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 21:10 | 12 | 12,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 66,7% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 35:01 | 120 | 15,0 | 8,3 | 1,1 | 0,6 | 0,8 | 54,5% | 41,7% | 79,2% |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 39:27 | 139 | 17,4 | 7,9 | 1,5 | 1,0 | 0,5 | 59,8% | 42,9% | 79,3% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 30:46 | 127 | 10,6 | 5,7 | 1,1 | 0,3 | 0,4 | 50,5% | 10,0% | 64,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 35:35 | 68 | 17,0 | 8,8 | 0,8 | 0,8 | 0,8 | 55,6% | 20,0% | 63,6% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 26:08 | 18 | 9,0 | 4,5 | 2,0 | 0,5 | 0,5 | 56,3% | 0,0% | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 39:02 | 154 | 15,4 | 8,4 | 1,1 | 0,9 | 0,4 | 51,9% | 30,0% | 47,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






