KamilStachowski
4OSTAP RUSZTOWANIABaraże · 8WBA
- 2020–2026
- 105 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 1 drużyna
- 10pktw 1 meczu
- 10,0pktna mecz
- 10,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Na tle ligi
Za mało zawodników z trzema meczami w tych rozgrywkach, żeby policzyć średnią ligi.
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 47,0%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychbez danych ligi
- 37,5%eFG% — z gry, trójka liczona za półtorabez danych ligi
- 25,0%Udział trójek w rzutach z grybez danych ligi
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 3 / 6 | 50,0% | — |
| Półdystans | 0 / 0 | — | — |
| Za trzy | 0 / 2 | 0,0% | — |
| Razem z gry | 3 / 8 | 37,5% | — |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 10najwięcej punktówz TARGOWEK, 14 cze 2026
- 10najwięcej zbiórekz TARGOWEK, 14 cze 2026
- 2najwięcej asystz TARGOWEK, 14 cze 2026
- 15najlepszy mecz (EFF)10 pkt, 10 zb, 2 as — z TARGOWEK, 14 cze 2026
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 105 meczów · 13 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3625 min | 34:31 |
| Punkty | 1428 | 13,6 |
| Zbiórki | 728 | 6,9 |
| — w ataku | 287 | 2,7 |
| — w obronie | 441 | 4,2 |
| Asysty | 114 | 1,1 |
| Przechwyty | 69 | 0,7 |
| Bloki | 42 | 0,4 |
| Straty | 224 | 2,1 |
| Przewinienia | 244 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 269 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 1513 | 14,4 |
- 53,6%FG602 z 1123 z gry
- 31,3%3P35 z 112 za trzy
- 60,6%FT189 z 312 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 602 | 1123 | 53,6% |
| Rzuty za dwa | 567 | 1011 | 56,1% |
| Rzuty za trzy | 35 | 112 | 31,3% |
| Rzuty wolne | 189 | 312 | 60,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórekz MM PROBASKET, 18 paź 2020
- Double-double20 razy · ostatnio z TARGOWEK, 14 cze 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1428
- 50 meczówrozegranych meczów: 101
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 13
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
POLSKA KLUB SPORTOWY27 paź 202429pkt8zb1as34eff
HUTNICZE WILKI27 kwi 202529pkt9zb1as31eff
RUN'N GUN21 lut 202124pkt14zb2as31eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






