KarolGorbacevski
- 2021–2026
- 110 meczów
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 629pktw karierze
- 5,7pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4015 min | 36:30 |
| Punkty | 629 | 5,7 |
| Zbiórki | 770 | 7,0 |
| — w ataku | 211 | 1,9 |
| — w obronie | 559 | 5,1 |
| Asysty | 245 | 2,2 |
| Przechwyty | 93 | 0,8 |
| Bloki | 143 | 1,3 |
| Straty | 228 | 2,1 |
| Przewinienia | 247 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 326 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 1106 | 10,1 |
- 46,5%FG238 z 512 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 36,0%FT153 z 425 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 238 | 512 | 46,5% |
| Rzuty za dwa | 238 | 505 | 47,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 153 | 425 | 36,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 40:34 | 15 | 3,8 | 6,5 | 1,5 | 1,3 | 1,3 | 30,8% | — | 46,7% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 9 | 23:10 | 23 | 2,6 | 2,8 | 1,7 | 0,3 | 0,7 | 39,1% | 0,0% | 31,3% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 33:17 | 39 | 3,5 | 4,8 | 2,3 | 0,5 | 1,3 | 36,8% | — | 28,9% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 26:10 | 4 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 100,0% | — | 40,0% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 43:46 | 81 | 7,4 | 9,3 | 1,8 | 0,9 | 1,9 | 50,8% | — | 37,3% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 9 | 43:13 | 58 | 6,4 | 9,9 | 4,0 | 0,9 | 2,1 | 46,7% | 0,0% | 39,0% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 34:14 | 64 | 5,3 | 7,0 | 2,0 | 0,4 | 1,5 | 47,1% | — | 35,6% |
| 4WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 48:00 | 8 | 8,0 | 8,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 100,0% | — | 20,0% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 11 | 27:38 | 33 | 3,0 | 5,1 | 1,5 | 0,6 | 1,1 | 46,4% | — | 35,0% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 41:06 | 85 | 9,4 | 8,8 | 2,0 | 1,3 | 1,7 | 60,4% | — | 42,9% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 42:59 | 70 | 7,0 | 8,8 | 2,6 | 1,6 | 1,7 | 42,4% | 0,0% | 41,7% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 13 | 37:01 | 111 | 8,5 | 7,9 | 2,5 | 1,1 | 0,8 | 47,4% | 0,0% | 32,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 9 | 37:29 | 38 | 4,2 | 6,0 | 2,4 | 0,7 | 0,6 | 37,5% | 0,0% | 27,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






