KarolGorbacevski
12BC LITUANICA1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 110 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 23pktw 9 meczach
- 2,6pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 1,7astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 38,3%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 39,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 8,7%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 2 wyrównanych meczach nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 8 / 17 | 47,1% | 49,4% |
| Półdystans | 1 / 4 | 25,0% | 44,8% |
| Za trzy | 0 / 2 | 0,0% | 28,4% |
| Razem z gry | 9 / 23 | 39,1% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 8najwięcej punktówz ORLY TEMIDY, 29 mar 2026
- 5najwięcej zbiórekz INDEX MOCY, 1 mar 2026
- 5najwięcej asystz ORLY TEMIDY, 29 mar 2026
- 10najlepszy mecz (EFF)8 pkt, 2 zb, 5 as — z ORLY TEMIDY, 29 mar 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 110 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4015 min | 36:30 |
| Punkty | 629 | 5,7 |
| Zbiórki | 770 | 7,0 |
| — w ataku | 211 | 1,9 |
| — w obronie | 559 | 5,1 |
| Asysty | 245 | 2,2 |
| Przechwyty | 93 | 0,8 |
| Bloki | 143 | 1,3 |
| Straty | 228 | 2,1 |
| Przewinienia | 247 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 326 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 1106 | 10,1 |
- 46,5%FG238 z 512 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 36,0%FT153 z 425 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 238 | 512 | 46,5% |
| Rzuty za dwa | 238 | 505 | 47,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 153 | 425 | 36,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek4 razy · ostatnio z INIEMAMOCNI, 22 mar 2025
- Mecz 7+ asyst5 razy · ostatnio z DACHMUR, 12 paź 2025
- Double-double9 razy · ostatnio z INIEMAMOCNI, 22 mar 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 629
- 50 meczówrozegranych meczów: 108
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
MDM SERWIS9 cze 202414pkt24zb3as33eff
VABANK15 gru 202414pkt12zb7as29eff
NLB5 mar 202325pkt10zb0as27eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






