KarolKaufman
29OBRONCY Z TOBRUKU3. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 54 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 105pktw 8 meczach
- 13,1pktna mecz
- 5,6zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 283 min | 35:22 |
| Punkty | 105 | 13,1 |
| Zbiórki | 45 | 5,6 |
| — w ataku | 7 | 0,9 |
| — w obronie | 38 | 4,8 |
| Asysty | 22 | 2,8 |
| Przechwyty | 11 | 1,4 |
| Bloki | 4 | 0,5 |
| Straty | 25 | 3,1 |
| Przewinienia | 18 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 3,9 |
| Ocena (EFF) | 102 | 12,8 |
- 41,0%FG34 z 83 z gry
- 37,5%3P12 z 32 za trzy
- 69,4%FT25 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 83 | 41,0% |
| Rzuty za dwa | 22 | 51 | 43,1% |
| Rzuty za trzy | 12 | 32 | 37,5% |
| Rzuty wolne | 25 | 36 | 69,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach OBRONCY Z TOBRUKU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 kwi 2026 | Z72 : 49 | 23:40 | 4 | 5 | 4 | |
| 11 kwi 2026 | P59 : 67 | 39:28 | 26 | 10 | 4 | |
| 22 mar 2026 | Z52 : 41 | 43:27 | 15 | 5 | 2 | |
| 15 mar 2026 | Z51 : 48 | 38:01 | 18 | 2 | 3 | |
| 7 mar 2026 | Z58 : 41 | 34:28 | 8 | 10 | 3 | |
| 1 mar 2026 | P55 : 62 | 35:07 | 9 | 4 | 2 | |
| 21 lut 2026 | P47 : 60 | 33:36 | 10 | 4 | 3 | |
| 14 lut 2026 | Z64 : 54 | 35:07 | 15 | 5 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 54 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 3 | 35:37 | 33 | 11,0 | 6,7 | 1,7 | 2,3 | 0,3 | 37,5% | 26,3% | 66,7% |
| 8WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 35:22 | 105 | 13,1 | 5,6 | 2,8 | 1,4 | 0,5 | 41,0% | 37,5% | 69,4% |
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 37:47 | 117 | 13,0 | 4,0 | 2,1 | 2,4 | 0,2 | 29,8% | 14,3% | 61,1% |
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 39:00 | 132 | 16,5 | 7,3 | 2,8 | 2,1 | 0,1 | 37,2% | 31,3% | 68,2% |
| 5WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 38:38 | 95 | 13,6 | 6,0 | 3,4 | 1,3 | 0,0 | 34,6% | 29,5% | 90,9% |
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 10 | 31:29 | 83 | 8,3 | 3,3 | 1,5 | 1,1 | 0,0 | 35,3% | 34,1% | 61,5% |
| 3WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 29:10 | 47 | 5,2 | 4,2 | 2,1 | 0,9 | 0,0 | 27,4% | 30,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






