KarolMarkiewicz
1BC LITUANICA1. Liga · 6WBA
- 2021–2026
- 65 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 66pktw 4 meczach
- 16,5pktna mecz
- 8,0zbna mecz
- 4,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 151 min | 37:38 |
| Punkty | 66 | 16,5 |
| Zbiórki | 32 | 8,0 |
| — w ataku | 5 | 1,3 |
| — w obronie | 27 | 6,8 |
| Asysty | 19 | 4,8 |
| Przechwyty | 4 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 3,3 |
| Przewinienia | 6 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 84 | 21,0 |
- 64,6%FG31 z 48 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 30,0%FT3 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 48 | 64,6% |
| Rzuty za dwa | 30 | 45 | 66,7% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 3 | 10 | 30,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2026 · 65 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 2 | 42:28 | 35 | 17,5 | 8,0 | 1,0 | 0,5 | 0,5 | 51,9% | 16,7% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 7 | 30:42 | 62 | 8,9 | 5,7 | 3,3 | 0,7 | 0,1 | 60,0% | 33,3% | 81,3% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 37:38 | 66 | 16,5 | 8,0 | 4,8 | 1,0 | 0,0 | 64,6% | 33,3% | 30,0% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 8 | 39:40 | 115 | 14,4 | 6,6 | 4,3 | 1,6 | 0,4 | 56,4% | 33,3% | 75,0% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 10 | 26:22 | 46 | 4,6 | 4,4 | 1,9 | 0,6 | 0,1 | 25,8% | 20,0% | 66,7% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 6 | 25:51 | 50 | 8,3 | 4,2 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 51,3% | 50,0% | 72,7% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 37:32 | 134 | 14,9 | 5,9 | 3,3 | 1,1 | 0,2 | 55,2% | 0,0% | 72,0% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 5 | 39:35 | 60 | 12,0 | 7,6 | 2,6 | 1,0 | 0,2 | 50,0% | 0,0% | 63,2% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 7 | 27:59 | 92 | 13,1 | 5,7 | 1,6 | 1,0 | 0,6 | 47,7% | 25,0% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 7 | 37:47 | 43 | 6,1 | 6,6 | 2,6 | 0,9 | 0,0 | 37,7% | 0,0% | 23,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






