Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 535 min | 44:35 |
| Punkty | 251 | 20,9 |
| Zbiórki | 64 | 5,3 |
| — w ataku | 11 | 0,9 |
| — w obronie | 53 | 4,4 |
| Asysty | 50 | 4,2 |
| Przechwyty | 15 | 1,3 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 22 | 1,8 |
| Przewinienia | 38 | 3,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 66 | 5,5 |
| Ocena (EFF) | 211 | 17,6 |
- 40,8%FG84 z 206 z gry
- 24,4%3P21 z 86 za trzy
- 69,7%FT62 z 89 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 84 | 206 | 40,8% |
| Rzuty za dwa | 63 | 120 | 52,5% |
| Rzuty za trzy | 21 | 86 | 24,4% |
| Rzuty wolne | 62 | 89 | 69,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P55 : 60 | 48:00 | 27 | 5 | 1 | |
| 1 cze 2025 | Z68 : 58 | 48:00 | 38 | 8 | 0 | |
| 25 maj 2025 | Z68 : 56 | 48:00 | 13 | 3 | 9 | |
| 11 maj 2025 | Z79 : 67 | 48:00 | 15 | 7 | 9 | |
| 26 kwi 2025 | Z66 : 60 | 36:25 | 22 | 4 | 3 | |
| 13 kwi 2025 | Z61 : 54 | 38:19 | 25 | 4 | 3 | |
| 6 kwi 2025 | Z63 : 54 | 48:00 | 15 | 5 | 2 | |
| 30 mar 2025 | Z74 : 51 | 48:00 | 22 | 3 | 6 | |
| 16 mar 2025 | Z70 : 46 | 39:38 | 28 | 9 | 4 | |
| 9 mar 2025 | Z82 : 73 | 48:00 | 18 | 11 | 5 | |
| 2 mar 2025 | Z78 : 68 | 46:25 | 16 | 2 | 4 | |
| 23 lut 2025 | P52 : 54 | 38:17 | 12 | 3 | 4 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 53 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 9 | 41:23 | 97 | 10,8 | 4,6 | 4,8 | 1,8 | 0,1 | 34,3% | 12,2% | 74,2% |
| 8WBABaraże | OCTO | 1 | 48:00 | 18 | 18,0 | 10,0 | 5,0 | 0,0 | 1,0 | 43,8% | 22,2% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 12 | 43:33 | 209 | 17,4 | 6,0 | 3,2 | 2,3 | 0,1 | 36,4% | 27,5% | 69,8% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 28:01 | 17 | 17,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 55,6% | 40,0% | 83,3% |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 12 | 44:35 | 251 | 20,9 | 5,3 | 4,2 | 1,3 | 0,2 | 40,8% | 24,4% | 69,7% |
| 6WBABaraże | OCTO | 1 | 37:43 | 20 | 20,0 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | 57,1% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 13 | 41:58 | 213 | 16,4 | 6,5 | 5,1 | 1,2 | 0,4 | 36,7% | 27,4% | 83,9% |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 1 | 35:53 | 11 | 11,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 36,4% | 20,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | Isetia Basketball | 3 | 25:01 | 16 | 5,3 | 3,7 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 31,8% | 20,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






