Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 212 min | 35:22 |
| Punkty | 100 | 16,7 |
| Zbiórki | 37 | 6,2 |
| — w ataku | 11 | 1,8 |
| — w obronie | 26 | 4,3 |
| Asysty | 12 | 2,0 |
| Przechwyty | 11 | 1,8 |
| Bloki | 5 | 0,8 |
| Straty | 11 | 1,8 |
| Przewinienia | 15 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 3,8 |
| Ocena (EFF) | 98 | 16,3 |
- 54,5%FG42 z 77 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 41,7%FT15 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 77 | 54,5% |
| Rzuty za dwa | 41 | 75 | 54,7% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 36 | 41,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 lut 2022 | Z80 : 63 | 48:00 | 32 | 8 | 4 | |
| 13 lut 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 sty 2022 | Z100 : 55 | 32:02 | 18 | 5 | 4 | |
| 15 sty 2022 | P85 : 86 | 40:08 | 15 | 8 | 1 | |
| 5 gru 2021 | P49 : 78 | 44:01 | 19 | 7 | 2 | |
| 21 lis 2021 | P71 : 79 | 48:00 | 16 | 9 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 97 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 37:44 | 37 | 12,3 | 6,0 | 1,3 | 0,7 | 0,7 | 59,3% | — | 35,7% |
| 8WBA3. Liga | NLB | 6 | 26:04 | 49 | 8,2 | 5,2 | 2,0 | 0,7 | 0,7 | 59,4% | — | 55,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 9 | 26:36 | 64 | 7,1 | 4,3 | 1,6 | 0,4 | 1,0 | 38,4% | 0,0% | 47,1% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 11 | 36:03 | 108 | 9,8 | 6,8 | 1,3 | 0,5 | 0,6 | 41,2% | 0,0% | 44,4% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 40:07 | 9 | 9,0 | 8,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 33,3% | — | 42,9% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 8 | 37:52 | 78 | 9,8 | 8,8 | 1,6 | 0,8 | 1,1 | 40,5% | 0,0% | 58,3% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 9 | 31:14 | 59 | 6,6 | 5,8 | 0,9 | 1,0 | 0,6 | 34,7% | 0,0% | 42,9% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 10 | 38:52 | 107 | 10,7 | 7,1 | 3,2 | 1,3 | 1,4 | 36,8% | 0,0% | 41,8% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 8 | 40:28 | 95 | 11,9 | 7,1 | 1,4 | 0,5 | 1,3 | 38,2% | 0,0% | 54,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 10 | 37:26 | 121 | 12,1 | 7,0 | 1,6 | 1,1 | 1,0 | 40,2% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 43:47 | 11 | 11,0 | 8,0 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 41,7% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 10 | 41:27 | 154 | 15,4 | 6,8 | 3,1 | 1,6 | 1,1 | 42,9% | — | 39,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 6 | 35:22 | 100 | 16,7 | 6,2 | 2,0 | 1,8 | 0,8 | 54,5% | 50,0% | 41,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 39:08 | 81 | 16,2 | 8,4 | 2,8 | 0,6 | 0,8 | 50,7% | — | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






