Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 239 min | 26:36 |
| Punkty | 64 | 7,1 |
| Zbiórki | 39 | 4,3 |
| — w ataku | 15 | 1,7 |
| — w obronie | 24 | 2,7 |
| Asysty | 14 | 1,6 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 9 | 1,0 |
| Straty | 11 | 1,2 |
| Przewinienia | 8 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 65 | 7,2 |
- 38,4%FG28 z 73 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 47,1%FT8 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 73 | 38,4% |
| Rzuty za dwa | 28 | 71 | 39,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 17 | 47,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | Z66 : 65 | 5:46 | 4 | 2 | 0 | |
| 30 lis 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 lis 2025 | P51 : 76 | 34:04 | 7 | 1 | 1 | |
| 15 lis 2025 | Z65 : 40 | 29:22 | 9 | 6 | 3 | |
| 9 lis 2025 | P61 : 84 | 39:37 | 11 | 3 | 2 | |
| 26 paź 2025 | Z65 : 45 | 39:22 | 11 | 10 | 3 | |
| 19 paź 2025 | P63 : 67 | 42:06 | 4 | 4 | 4 | |
| 11 paź 2025 | Z71 : 38 | 23:01 | 8 | 7 | 1 | |
| 28 wrz 2025 | Z60 : 58 | 26:10 | 10 | 6 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 97 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 37:44 | 37 | 12,3 | 6,0 | 1,3 | 0,7 | 0,7 | 59,3% | — | 35,7% |
| 8WBA3. Liga | NLB | 6 | 26:04 | 49 | 8,2 | 5,2 | 2,0 | 0,7 | 0,7 | 59,4% | — | 55,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 9 | 26:36 | 64 | 7,1 | 4,3 | 1,6 | 0,4 | 1,0 | 38,4% | 0,0% | 47,1% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 11 | 36:03 | 108 | 9,8 | 6,8 | 1,3 | 0,5 | 0,6 | 41,2% | 0,0% | 44,4% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 40:07 | 9 | 9,0 | 8,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 33,3% | — | 42,9% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 8 | 37:52 | 78 | 9,8 | 8,8 | 1,6 | 0,8 | 1,1 | 40,5% | 0,0% | 58,3% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 9 | 31:14 | 59 | 6,6 | 5,8 | 0,9 | 1,0 | 0,6 | 34,7% | 0,0% | 42,9% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 10 | 38:52 | 107 | 10,7 | 7,1 | 3,2 | 1,3 | 1,4 | 36,8% | 0,0% | 41,8% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 8 | 40:28 | 95 | 11,9 | 7,1 | 1,4 | 0,5 | 1,3 | 38,2% | 0,0% | 54,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 10 | 37:26 | 121 | 12,1 | 7,0 | 1,6 | 1,1 | 1,0 | 40,2% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 43:47 | 11 | 11,0 | 8,0 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 41,7% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 10 | 41:27 | 154 | 15,4 | 6,8 | 3,1 | 1,6 | 1,1 | 42,9% | — | 39,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 6 | 35:22 | 100 | 16,7 | 6,2 | 2,0 | 1,8 | 0,8 | 54,5% | 50,0% | 41,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 39:08 | 81 | 16,2 | 8,4 | 2,8 | 0,6 | 0,8 | 50,7% | — | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






