Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 253 min | 36:07 |
| Punkty | 80 | 11,4 |
| Zbiórki | 52 | 7,4 |
| — w ataku | 11 | 1,6 |
| — w obronie | 41 | 5,9 |
| Asysty | 23 | 3,3 |
| Przechwyty | 7 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 15 | 2,1 |
| Przewinienia | 14 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 93 | 13,3 |
- 37,2%FG32 z 86 z gry
- 15,8%3P3 z 19 za trzy
- 86,7%FT13 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 86 | 37,2% |
| Rzuty za dwa | 29 | 67 | 43,3% |
| Rzuty za trzy | 3 | 19 | 15,8% |
| Rzuty wolne | 13 | 15 | 86,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 sty 2025 | P49 : 75 | 38:49 | 8 | 3 | 2 | |
| 11 sty 2025 | Z55 : 49 | 33:07 | 15 | 10 | 4 | |
| 17 lis 2024 | P72 : 75 | 41:58 | 15 | 10 | 2 | |
| 27 paź 2024 | P75 : 83 | 32:02 | 10 | 6 | 4 | |
| 20 paź 2024 | P62 : 91 | 38:06 | 17 | 12 | 4 | |
| 13 paź 2024 | P47 : 68 | 43:46 | 11 | 8 | 6 | |
| 29 wrz 2024 | P50 : 54 | 25:03 | 4 | 3 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 49 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 1 | 34:45 | 19 | 19,0 | 8,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 38,1% | 25,0% | 66,7% |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 6 | 20:53 | 45 | 7,5 | 2,5 | 1,8 | 1,2 | 0,0 | 40,9% | 40,0% | 100,0% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 3 | 41:18 | 29 | 9,7 | 5,7 | 6,7 | 2,0 | 0,0 | 32,3% | 20,0% | 80,0% |
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 3 | 40:07 | 58 | 19,3 | 4,3 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 46,7% | 18,2% | 93,3% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 7 | 36:07 | 80 | 11,4 | 7,4 | 3,3 | 1,0 | 0,3 | 37,2% | 15,8% | 86,7% |
| 5WBABaraże | FASOLKI | 1 | 41:22 | 17 | 17,0 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 41,7% | 25,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 28:40 | 75 | 10,7 | 5,4 | 2,1 | 1,0 | 0,0 | 38,0% | 23,1% | 90,0% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 24:15 | 76 | 7,6 | 2,5 | 3,7 | 1,9 | 0,0 | 38,0% | 14,3% | 70,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 4 | 24:45 | 46 | 11,5 | 4,3 | 2,3 | 1,0 | 0,8 | 44,4% | 55,6% | 64,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 4 | 41:56 | 64 | 16,0 | 4,5 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 38,3% | 26,7% | 63,6% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 3 | 28:53 | 32 | 10,7 | 5,7 | 2,7 | 0,7 | 0,0 | 43,8% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






