Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 534 min | 41:03 |
| Punkty | 155 | 11,9 |
| Zbiórki | 61 | 4,7 |
| — w ataku | 20 | 1,5 |
| — w obronie | 41 | 3,2 |
| Asysty | 31 | 2,4 |
| Przechwyty | 25 | 1,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 1,5 |
| Przewinienia | 29 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 41 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 170 | 13,1 |
- 44,1%FG56 z 127 z gry
- 29,0%3P9 z 31 za trzy
- 75,6%FT34 z 45 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 56 | 127 | 44,1% |
| Rzuty za dwa | 47 | 96 | 49,0% |
| Rzuty za trzy | 9 | 31 | 29,0% |
| Rzuty wolne | 34 | 45 | 75,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z85 : 74 | 45:30 | 40 | 10 | 2 | |
| 21 gru 2025 | P56 : 67 | 48:00 | 10 | 4 | 3 | |
| 14 gru 2025 | Z60 : 56 | 44:02 | 13 | 5 | 4 | |
| 7 gru 2025 | Z79 : 55 | 27:04 | 9 | 3 | 2 | |
| 30 lis 2025 | P51 : 68 | 48:00 | 14 | 5 | 5 | |
| 23 lis 2025 | P34 : 60 | 31:48 | 7 | 3 | 1 | |
| 16 lis 2025 | Z57 : 43 | 42:31 | 20 | 3 | 4 | |
| 8 lis 2025 | Z52 : 46 | 39:04 | 8 | 3 | 1 | |
| 25 paź 2025 | Z87 : 54 | 34:00 | 7 | 5 | 3 | |
| 18 paź 2025 | Z50 : 45 | 43:00 | 9 | 3 | 1 | |
| 11 paź 2025 | P66 : 82 | 44:55 | 8 | 6 | 3 | |
| 5 paź 2025 | Z62 : 53 | 42:40 | 4 | 5 | 0 | |
| 28 wrz 2025 | P47 : 57 | 43:10 | 6 | 6 | 2 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 48 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 7 | 31:11 | 76 | 10,9 | 5,9 | 1,4 | 1,4 | 0,1 | 50,8% | 11,1% | 42,3% |
| 8WBABaraże | OCTO | 1 | 48:00 | 16 | 16,0 | 3,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 13 | 41:03 | 155 | 11,9 | 4,7 | 2,4 | 1,9 | 0,0 | 44,1% | 29,0% | 75,6% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 37:10 | 14 | 14,0 | 2,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 85,7% |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 10 | 42:02 | 118 | 11,8 | 6,7 | 2,3 | 1,8 | 0,0 | 39,6% | 25,9% | 69,7% |
| 6WBABaraże | OCTO | 1 | 40:52 | 18 | 18,0 | 8,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 53,8% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 5 | 27:06 | 41 | 8,2 | 4,4 | 1,0 | 1,2 | 0,2 | 50,0% | 0,0% | 73,3% |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 10 | 36:21 | 107 | 10,7 | 4,9 | 3,9 | 2,6 | 0,3 | 44,0% | 38,9% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






