Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 171 min | 17:06 |
| Punkty | 38 | 3,8 |
| Zbiórki | 33 | 3,3 |
| — w ataku | 8 | 0,8 |
| — w obronie | 25 | 2,5 |
| Asysty | 9 | 0,9 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 5 | 0,5 |
| Przewinienia | 13 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 59 | 5,9 |
- 41,2%FG14 z 34 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 66,7%FT10 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 34 | 41,2% |
| Rzuty za dwa | 14 | 33 | 42,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 15 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | Z82 : 78 | 21:51 | 9 | 6 | 2 | |
| 14 sty 2023 | P62 : 75 | 8:05 | 0 | 2 | 1 | |
| 18 gru 2022 | Z73 : 57 | 19:43 | 0 | 2 | 3 | |
| 11 gru 2022 | P73 : 78 | 24:07 | 6 | 1 | 1 | |
| 27 lis 2022 | Z78 : 70 | 17:56 | 6 | 1 | 1 | |
| 20 lis 2022 | P83 : 96 | 20:13 | 4 | 5 | 0 | |
| 6 lis 2022 | P64 : 66 | 24:19 | 7 | 4 | 0 | |
| 23 paź 2022 | Z77 : 54 | 17:10 | 4 | 5 | 0 | |
| 16 paź 2022 | Z52 : 38 | 15:04 | 2 | 5 | 1 | |
| 9 paź 2022 | Z79 : 60 | 2:31 | 0 | 2 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 62 mecze · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 6 | 33:58 | 65 | 10,8 | 6,7 | 1,8 | 0,7 | 0,2 | 51,1% | 0,0% | 54,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 3 | 25:31 | 26 | 8,7 | 4,7 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 56,3% | 0,0% | 61,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 8 | 26:51 | 54 | 6,8 | 4,8 | 0,8 | 0,9 | 0,1 | 39,6% | 20,0% | 45,8% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 18:19 | 51 | 5,7 | 4,4 | 1,3 | 0,1 | 0,0 | 34,8% | 100,0% | 81,8% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 24:15 | 72 | 6,5 | 4,9 | 1,9 | 1,0 | 0,1 | 40,3% | 0,0% | 58,3% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 16:16 | 62 | 5,6 | 3,3 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 46,2% | 0,0% | 66,7% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 10 | 17:06 | 38 | 3,8 | 3,3 | 0,9 | 0,7 | 0,2 | 41,2% | 0,0% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 4 | 27:46 | 41 | 10,3 | 7,3 | 1,8 | 0,5 | 0,8 | 39,4% | 0,0% | 68,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






