KonradJaworski
30DRUZYNA WYBUCH2. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 16 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 127pktw 8 meczach
- 15,9pktna mecz
- 8,8zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 340 min | 42:29 |
| Punkty | 127 | 15,9 |
| Zbiórki | 70 | 8,8 |
| — w ataku | 19 | 2,4 |
| — w obronie | 51 | 6,4 |
| Asysty | 13 | 1,6 |
| Przechwyty | 21 | 2,6 |
| Bloki | 10 | 1,3 |
| Straty | 17 | 2,1 |
| Przewinienia | 24 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 128 | 16,0 |
- 36,2%FG47 z 130 z gry
- 29,2%3P19 z 65 za trzy
- 51,9%FT14 z 27 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 47 | 130 | 36,2% |
| Rzuty za dwa | 28 | 65 | 43,1% |
| Rzuty za trzy | 19 | 65 | 29,2% |
| Rzuty wolne | 14 | 27 | 51,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach DRUZYNA WYBUCH. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 sty 2025 | P74 : 89 | 45:19 | 11 | 8 | 4 | |
| 11 sty 2025 | Z52 : 49 | 43:55 | 21 | 9 | 0 | |
| 14 gru 2024 | Z81 : 78 | 42:42 | 30 | 10 | 2 | |
| 30 lis 2024 | P58 : 72 | 38:12 | 19 | 5 | 0 | |
| 16 lis 2024 | P46 : 88 | 39:53 | 9 | 5 | 1 | |
| 26 paź 2024 | P61 : 68 | 43:57 | 8 | 6 | 3 | |
| 20 paź 2024 | Z60 : 53 | 48:00 | 18 | 12 | 2 | |
| 12 paź 2024 | P64 : 75 | 37:55 | 11 | 15 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 16 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 5 | 34:18 | 56 | 11,2 | 10,0 | 0,8 | 1,6 | 1,6 | 35,7% | 7,1% | 62,5% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 8 | 42:29 | 127 | 15,9 | 8,8 | 1,6 | 2,6 | 1,3 | 36,2% | 29,2% | 51,9% |
| 5WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 40:01 | 36 | 36,0 | 11,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 46,9% | 11,1% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






