KonradSiwek
- 2021–2023
- 25 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 101pktw karierze
- 4,0pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 558 min | 22:19 |
| Punkty | 101 | 4,0 |
| Zbiórki | 114 | 4,6 |
| — w ataku | 41 | 1,6 |
| — w obronie | 73 | 2,9 |
| Asysty | 20 | 0,8 |
| Przechwyty | 13 | 0,5 |
| Bloki | 9 | 0,4 |
| Straty | 18 | 0,7 |
| Przewinienia | 55 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 165 | 6,6 |
- 40,4%FG44 z 109 z gry
- 21,6%3P8 z 37 za trzy
- 35,7%FT5 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 109 | 40,4% |
| Rzuty za dwa | 36 | 72 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 8 | 37 | 21,6% |
| Rzuty wolne | 5 | 14 | 35,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 8 | 25:36 | 39 | 4,9 | 5,5 | 1,3 | 0,4 | 0,6 | 45,9% | 27,3% | 33,3% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 21:10 | 4 | 4,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 1 | 25:45 | 2 | 2,0 | 7,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 7 | 22:48 | 24 | 3,4 | 5,6 | 0,9 | 0,9 | 0,4 | 29,4% | 20,0% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 3 | 13:53 | 7 | 2,3 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 4 | 26:15 | 25 | 6,3 | 4,0 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 42,3% | 25,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






