KonradSzymanczak
10HONEY BADGERS BIALOLEKA2. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 49 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 108pktw 10 meczach
- 10,8pktna mecz
- 6,5zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 321 min | 32:04 |
| Punkty | 108 | 10,8 |
| Zbiórki | 65 | 6,5 |
| — w ataku | 21 | 2,1 |
| — w obronie | 44 | 4,4 |
| Asysty | 21 | 2,1 |
| Przechwyty | 14 | 1,4 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 10 | 1,0 |
| Przewinienia | 12 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 164 | 16,4 |
- 50,7%FG36 z 71 z gry
- 45,5%3P5 z 11 za trzy
- 91,2%FT31 z 34 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 71 | 50,7% |
| Rzuty za dwa | 31 | 60 | 51,7% |
| Rzuty za trzy | 5 | 11 | 45,5% |
| Rzuty wolne | 31 | 34 | 91,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach HONEY BADGERS BIALOLEKA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P58 : 84 | 27:52 | 20 | 2 | 3 | |
| 24 maj 2026 | Z68 : 61 | 39:04 | 8 | 4 | 1 | |
| 16 maj 2026 | Z68 : 57 | 35:19 | 6 | 8 | 5 | |
| 25 kwi 2026 | P56 : 73 | 28:58 | 14 | 7 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | Z62 : 61 | 28:55 | 7 | 8 | 0 | |
| 21 mar 2026 | Z69 : 59 | 25:04 | 3 | 5 | 1 | |
| 15 mar 2026 | P68 : 73 | 44:01 | 13 | 7 | 2 | |
| 28 lut 2026 | Z76 : 55 | 26:22 | 12 | 6 | 1 | |
| 22 lut 2026 | Z69 : 57 | 33:57 | 18 | 10 | 3 | |
| 14 lut 2026 | P68 : 73 | 31:07 | 7 | 8 | 4 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 49 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 10 | 32:04 | 108 | 10,8 | 6,5 | 2,1 | 1,4 | 0,4 | 50,7% | 45,5% | 91,2% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 2 | 11:56 | 5 | 2,5 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 9 | 20:25 | 51 | 5,7 | 5,1 | 1,9 | 2,7 | 0,0 | 41,7% | — | 84,0% |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 22:40 | 2 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 25:16 | 63 | 6,3 | 4,4 | 1,5 | 0,7 | 0,1 | 42,6% | 0,0% | 68,8% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 34:43 | 10 | 10,0 | 7,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | — | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 6 | 15:21 | 17 | 2,8 | 1,3 | 1,2 | 0,5 | 0,0 | 36,8% | — | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 6 | 28:42 | 45 | 7,5 | 5,5 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 47,7% | 0,0% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 3 | 29:07 | 28 | 9,3 | 5,0 | 3,0 | 1,7 | 0,3 | 55,0% | — | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






