Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 40 min | 39:40 |
| Punkty | 20 | 20,0 |
| Zbiórki | 5 | 5,0 |
| — w ataku | 1 | 1,0 |
| — w obronie | 4 | 4,0 |
| Asysty | 1 | 1,0 |
| Przechwyty | 1 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 3,0 |
| Przewinienia | 2 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 20 | 20,0 |
- 63,6%FG7 z 11 z gry
- 66,7%3P4 z 6 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 11 | 63,6% |
| Rzuty za dwa | 3 | 5 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 6 | 66,7% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (4WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2024 | Z81 : 68 | 39:40 | 20 | 5 | 1 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 95 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 4 | 19:51 | 5 | 1,3 | 1,8 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 18,2% | 14,3% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 8 | 20:24 | 54 | 6,8 | 1,9 | 1,3 | 0,6 | 0,1 | 45,7% | 39,3% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 4 | 38:07 | 44 | 11,0 | 3,3 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 38,9% | 30,4% | 64,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 19:16 | 37 | 3,7 | 1,2 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 40,5% | 15,8% | — |
| 7WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 7 | 39:07 | 52 | 7,4 | 4,4 | 2,6 | 0,6 | 0,3 | 33,3% | 13,3% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 24:43 | 56 | 5,6 | 2,2 | 1,2 | 0,3 | 0,0 | 30,9% | 14,7% | 75,0% |
| 6WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 9 | 40:06 | 156 | 17,3 | 4,9 | 1,9 | 0,9 | 0,0 | 43,9% | 33,9% | 70,0% |
| 6WBABaraże | WHITE CHOCOLATES | 1 | 36:31 | 16 | 16,0 | 8,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 41,7% | 20,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 7 | 27:02 | 38 | 5,4 | 2,4 | 1,7 | 0,4 | 0,0 | 24,0% | 26,7% | 85,7% |
| 5WBA3. Liga | WHITE CHOCOLATES | 11 | 38:15 | 170 | 15,5 | 5,2 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 42,6% | 27,0% | 75,0% |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 35:31 | 144 | 12,0 | 4,0 | 1,9 | 0,7 | 0,0 | 37,1% | 31,6% | 75,9% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 39:40 | 20 | 20,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 63,6% | 66,7% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 28:52 | 97 | 8,8 | 1,7 | 1,4 | 0,8 | 0,3 | 35,7% | 28,1% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






