KrystianStanasiuk
- 2022–2026
- 29 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 75pktw karierze
- 2,6pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 495 min | 17:03 |
| Punkty | 75 | 2,6 |
| Zbiórki | 64 | 2,2 |
| — w ataku | 28 | 1,0 |
| — w obronie | 36 | 1,2 |
| Asysty | 21 | 0,7 |
| Przechwyty | 14 | 0,5 |
| Bloki | 8 | 0,3 |
| Straty | 24 | 0,8 |
| Przewinienia | 24 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 115 | 4,0 |
- 52,9%FG36 z 68 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 21,4%FT3 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 68 | 52,9% |
| Rzuty za dwa | 36 | 67 | 53,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 14 | 21,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 14:40 | 16 | 2,7 | 2,3 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 88,9% | — | 0,0% |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 23:14 | 19 | 3,2 | 2,5 | 1,0 | 0,2 | 0,8 | 50,0% | — | 20,0% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 19:18 | 26 | 2,9 | 2,4 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 54,5% | — | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 11:36 | 4 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | — |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 14:04 | 10 | 2,0 | 1,4 | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 35,7% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






