
KrzysztofKuligowski
- 2021–2026
- 82 mecze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 590pktw karierze
- 7,2pktna mecz
- 8,8zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2797 min | 34:06 |
| Punkty | 590 | 7,2 |
| Zbiórki | 723 | 8,8 |
| — w ataku | 222 | 2,7 |
| — w obronie | 501 | 6,1 |
| Asysty | 98 | 1,2 |
| Przechwyty | 69 | 0,8 |
| Bloki | 40 | 0,5 |
| Straty | 101 | 1,2 |
| Przewinienia | 231 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 145 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 1093 | 13,3 |
- 45,1%FG230 z 510 z gry
- 16,7%3P7 z 42 za trzy
- 72,8%FT123 z 169 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 230 | 510 | 45,1% |
| Rzuty za dwa | 223 | 468 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 7 | 42 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 123 | 169 | 72,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 37:47 | 27 | 6,8 | 8,5 | 1,0 | 1,8 | 0,5 | 41,7% | 0,0% | 70,0% |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 30:57 | 65 | 6,5 | 7,8 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 55,8% | 33,3% | 76,2% |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 28:25 | 28 | 3,5 | 6,4 | 0,6 | 1,0 | 0,4 | 30,8% | 0,0% | 85,7% |
| 7WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 13 | 13,0 | 7,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 66,7% | — | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 26:49 | 47 | 4,7 | 5,1 | 1,3 | 1,0 | 0,4 | 56,3% | 50,0% | 90,0% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 34:40 | 56 | 7,0 | 8,6 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 46,4% | 0,0% | 40,0% |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 36:00 | 63 | 7,0 | 11,4 | 1,0 | 0,7 | 0,8 | 34,8% | 16,7% | 72,2% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 11 | 39:34 | 80 | 7,3 | 9,9 | 1,3 | 1,5 | 0,7 | 43,0% | 0,0% | 70,6% |
| 3WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 6 | 6,0 | 7,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | — | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 12 | 32:53 | 115 | 9,6 | 9,9 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 48,9% | 20,0% | 74,2% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 39:34 | 47 | 15,7 | 9,0 | 0,3 | 0,7 | 0,7 | 58,6% | — | 86,7% |
| 1WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 58:00 | 14 | 14,0 | 10,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 55,6% | — | 66,7% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 4 | 38:10 | 29 | 7,3 | 14,5 | 1,8 | 0,5 | 1,3 | 27,0% | 0,0% | 64,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






