KrzysztofKwiatkowski
7WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 7WBA
- 2021–2026
- 88 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 39pktw 10 meczach
- 3,9pktna mecz
- 1,4zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 301 min | 30:05 |
| Punkty | 39 | 3,9 |
| Zbiórki | 14 | 1,4 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 11 | 1,1 |
| Asysty | 9 | 0,9 |
| Przechwyty | 8 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 20 | 2,0 |
- 32,7%FG18 z 55 z gry
- 10,5%3P2 z 19 za trzy
- 33,3%FT1 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 55 | 32,7% |
| Rzuty za dwa | 16 | 36 | 44,4% |
| Rzuty za trzy | 2 | 19 | 10,5% |
| Rzuty wolne | 1 | 3 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | P47 : 85 | 33:53 | 4 | 5 | 2 | |
| 30 lis 2025 | Z60 : 48 | 32:22 | 7 | 1 | 0 | |
| 15 lis 2025 | P70 : 82 | 39:10 | 7 | 1 | 2 | |
| 8 lis 2025 | P60 : 79 | 36:04 | 0 | 1 | 1 | |
| 26 paź 2025 | P60 : 85 | 41:43 | 6 | 0 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z58 : 45 | 28:51 | 3 | 0 | 2 | |
| 5 paź 2025 | Z71 : 43 | 20:40 | 4 | 1 | 1 | |
| 28 wrz 2025 | Z42 : 41 | 28:08 | 6 | 0 | 0 | |
| 20 wrz 2025 | P46 : 68 | 26:37 | 2 | 3 | 0 | |
| — | Z64 : 53 | 13:26 | 0 | 2 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 88 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 25:13 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 26:33 | 27 | 3,4 | 2,3 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 31,6% | 20,0% | 0,0% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 30:05 | 39 | 3,9 | 1,4 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 32,7% | 10,5% | 33,3% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 19:15 | 12 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,7 | 0,2 | 19,2% | 15,4% | — |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 28:22 | 32 | 3,2 | 3,4 | 1,4 | 0,8 | 0,1 | 24,1% | 13,6% | 37,5% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 30:01 | 43 | 5,4 | 2,3 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 30,2% | 26,3% | 0,0% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 38:20 | 77 | 8,6 | 3,3 | 1,9 | 1,0 | 0,2 | 30,4% | 17,5% | — |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 33:27 | 66 | 6,6 | 2,4 | 1,5 | 0,8 | 0,1 | 25,4% | 15,7% | — |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 33:58 | 91 | 9,1 | 3,0 | 1,6 | 0,7 | 0,2 | 32,5% | 22,0% | 33,3% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 36:57 | 58 | 8,3 | 3,7 | 1,3 | 0,9 | 0,0 | 25,0% | 11,4% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 31:02 | 29 | 5,8 | 3,8 | 1,8 | 0,2 | 0,2 | 26,1% | 26,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 32:39 | 20 | 5,0 | 2,5 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | 21,4% | 16,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






