KrzysztofLigocki
15BC LITUANICA1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 66 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 102pktw 12 meczach
- 8,5pktna mecz
- 11,3zbna mecz
- 1,9astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 43,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 40,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 8,9%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 4punktów w końcówkachw 7 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 50,0%z gry w końcówkach2 z 4 rzutów z gry
- 50,0%wolne w końcówkach2 z 4 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 27 / 63 | 42,9% | 49,4% |
| Półdystans | 12 / 28 | 42,9% | 44,8% |
| Za trzy | 1 / 9 | 11,1% | 28,4% |
| Razem z gry | 40 / 100 | 40,0% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 17najwięcej punktówz KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 22 mar 2026
- 20najwięcej zbiórekz INDEX MOCY, 1 mar 2026
- 4najwięcej asystz HUTNICZE WILKI, 22 lut 2026
- 25najlepszy mecz (EFF)17 pkt, 17 zb, 3 as — z KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 22 mar 2026
- 11 mecz z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 66 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2506 min | 37:59 |
| Punkty | 781 | 11,8 |
| Zbiórki | 816 | 12,4 |
| — w ataku | 309 | 4,7 |
| — w obronie | 507 | 7,7 |
| Asysty | 148 | 2,2 |
| Przechwyty | 79 | 1,2 |
| Bloki | 31 | 0,5 |
| Straty | 124 | 1,9 |
| Przewinienia | 121 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 203 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 1248 | 18,9 |
- 44,3%FG310 z 699 z gry
- 14,9%3P13 z 87 za trzy
- 61,2%FT148 z 242 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 310 | 699 | 44,3% |
| Rzuty za dwa | 297 | 612 | 48,5% |
| Rzuty za trzy | 13 | 87 | 14,9% |
| Rzuty wolne | 148 | 242 | 61,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz HUTNICZE WILKI, 21 kwi 2024
- Mecz 15+ zbiórek18 razy · ostatnio z KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 22 mar 2026
- Mecz 5+ przechwytówz VABANK, 23 lut 2025
- Double-double34 razy · ostatnio z KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 22 mar 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 781
- 50 meczówrozegranych meczów: 64
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 9
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
INIEMAMOCNI7 paź 202318pkt22zb4as39eff
NCAB BASKETBALL1 paź 202219pkt18zb4as38eff
FOR THE WIN5 mar 202224pkt18zb3as37eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






