KubaAndrijew
- 2022–2024
- 29 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 34pktw karierze
- 1,2pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 952 min | 32:50 |
| Punkty | 34 | 1,2 |
| Zbiórki | 185 | 6,4 |
| — w ataku | 25 | 0,9 |
| — w obronie | 160 | 5,5 |
| Asysty | 27 | 0,9 |
| Przechwyty | 25 | 0,9 |
| Bloki | 5 | 0,2 |
| Straty | 40 | 1,4 |
| Przewinienia | 50 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 158 | 5,4 |
- 17,8%FG16 z 90 z gry
- 6,3%3P2 z 32 za trzy
- 0,0%FT0 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 90 | 17,8% |
| Rzuty za dwa | 14 | 58 | 24,1% |
| Rzuty za trzy | 2 | 32 | 6,3% |
| Rzuty wolne | 0 | 4 | 0,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 34:42 | 2 | 0,7 | 6,0 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 9,1% | 0,0% | — |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 29:53 | 8 | 1,3 | 3,8 | 0,3 | 0,5 | 0,2 | 20,0% | 0,0% | — |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 38:38 | 2 | 0,7 | 9,3 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 12,5% | 0,0% | 0,0% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 28:03 | 7 | 1,4 | 6,0 | 0,8 | 1,0 | 0,0 | 30,0% | 50,0% | — |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 28:47 | 2 | 0,3 | 6,2 | 1,3 | 0,7 | 0,5 | 7,7% | — | — |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 39:58 | 13 | 2,2 | 8,2 | 1,0 | 1,7 | 0,0 | 21,4% | 7,7% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






