KubaFlorczuk
8FOR THE WIN2. Liga · 7WBA
- 2020–2026
- 42 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 53pktw 7 meczach
- 7,6pktna mecz
- 1,7zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 193 min | 27:38 |
| Punkty | 53 | 7,6 |
| Zbiórki | 12 | 1,7 |
| — w ataku | 3 | 0,4 |
| — w obronie | 9 | 1,3 |
| Asysty | 14 | 2,0 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 22 | 3,1 |
| Przewinienia | 9 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 36 | 5,1 |
- 41,3%FG19 z 46 z gry
- 38,9%3P7 z 18 za trzy
- 100,0%FT8 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 46 | 41,3% |
| Rzuty za dwa | 12 | 28 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 7 | 18 | 38,9% |
| Rzuty wolne | 8 | 8 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 lis 2025 | Z86 : 68 | 22:48 | 8 | 0 | 4 | |
| 25 paź 2025 | P59 : 69 | 27:33 | 4 | 4 | 0 | |
| 18 paź 2025 | P64 : 80 | 42:38 | 20 | 3 | 3 | |
| 11 paź 2025 | P59 : 102 | 35:01 | 2 | 1 | 2 | |
| 4 paź 2025 | P53 : 79 | 30:31 | 5 | 2 | 2 | |
| 20 wrz 2025 | P80 : 94 | 34:58 | 14 | 2 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 42 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 27:38 | 53 | 7,6 | 1,7 | 2,0 | 0,9 | 0,0 | 41,3% | 38,9% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 24:15 | 41 | 4,1 | 1,8 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 36,4% | 19,0% | 71,4% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 23:53 | 26 | 4,3 | 2,5 | 2,5 | 0,2 | 0,0 | 22,2% | 26,7% | 85,7% |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 34:13 | 65 | 9,3 | 2,0 | 3,4 | 0,1 | 0,0 | 31,3% | 28,1% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 33:44 | 80 | 8,9 | 1,8 | 3,2 | 0,8 | 0,0 | 37,0% | 25,0% | 60,0% |
| 3WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 5 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 1 | 26:43 | 4 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 18,2% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






