KubaJastrzebski
11VABANK
- 2025–2026
- 18 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 78pktw karierze
- 4,3pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 462 min | 25:40 |
| Punkty | 78 | 4,3 |
| Zbiórki | 62 | 3,4 |
| — w ataku | 20 | 1,1 |
| — w obronie | 42 | 2,3 |
| Asysty | 19 | 1,1 |
| Przechwyty | 14 | 0,8 |
| Bloki | 4 | 0,2 |
| Straty | 39 | 2,2 |
| Przewinienia | 21 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 35 | 1,9 |
- 28,3%FG34 z 120 z gry
- 20,0%3P5 z 25 za trzy
- 22,7%FT5 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 120 | 28,3% |
| Rzuty za dwa | 29 | 95 | 30,5% |
| Rzuty za trzy | 5 | 25 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 22 | 22,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 3 | 14:34 | 13 | 4,3 | 1,7 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 50,0% | 33,3% | 0,0% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 7 | 33:50 | 39 | 5,6 | 5,0 | 1,6 | 0,7 | 0,3 | 27,0% | 9,1% | 44,4% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 8 | 22:41 | 26 | 3,3 | 2,8 | 0,8 | 0,9 | 0,1 | 24,4% | 27,3% | 8,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






