Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 301 min | 42:58 |
| Punkty | 127 | 18,1 |
| Zbiórki | 68 | 9,7 |
| — w ataku | 25 | 3,6 |
| — w obronie | 43 | 6,1 |
| Asysty | 46 | 6,6 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 4 | 0,6 |
| Straty | 23 | 3,3 |
| Przewinienia | 12 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 28 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 176 | 25,1 |
- 52,7%FG48 z 91 z gry
- 44,4%3P4 z 9 za trzy
- 75,0%FT27 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 48 | 91 | 52,7% |
| Rzuty za dwa | 44 | 82 | 53,7% |
| Rzuty za trzy | 4 | 9 | 44,4% |
| Rzuty wolne | 27 | 36 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | P51 : 66 | 45:46 | 20 | 13 | 3 | |
| 19 lut 2022 | P64 : 69 | 39:40 | 15 | 8 | 3 | |
| 13 lut 2022 | Z87 : 68 | 43:13 | 20 | 18 | 14 | |
| 15 sty 2022 | Z86 : 85 | 37:52 | 16 | 3 | 4 | |
| 28 lis 2021 | Z81 : 77 | 48:00 | 19 | 9 | 8 | |
| 20 lis 2021 | Z84 : 72 | 39:58 | 14 | 7 | 8 | |
| 13 lis 2021 | Z82 : 69 | 46:16 | 23 | 10 | 6 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 30 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 8 | 38:17 | 94 | 11,8 | 4,5 | 3,6 | 0,6 | 1,0 | 50,0% | 8,3% | 64,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 7 | 42:58 | 127 | 18,1 | 9,7 | 6,6 | 0,9 | 0,6 | 52,7% | 44,4% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 5 | 42:36 | 82 | 16,4 | 6,8 | 6,4 | 1,6 | 1,0 | 60,0% | 0,0% | 76,2% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 10 | 41:45 | 152 | 15,2 | 9,8 | 7,3 | 1,9 | 0,6 | 60,0% | 37,5% | 67,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






