KyryloPodkovyrov
- 2023
- 14 meczów
- 1 sezon
- 1 drużyna
- 263pktw karierze
- 18,8pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 3,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 559 min | 39:54 |
| Punkty | 263 | 18,8 |
| Zbiórki | 58 | 4,1 |
| — w ataku | 12 | 0,9 |
| — w obronie | 46 | 3,3 |
| Asysty | 45 | 3,2 |
| Przechwyty | 23 | 1,6 |
| Bloki | 5 | 0,4 |
| Straty | 23 | 1,6 |
| Przewinienia | 20 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 46 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 259 | 18,5 |
- 46,9%FG90 z 192 z gry
- 36,7%3P40 z 109 za trzy
- 81,1%FT43 z 53 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 90 | 192 | 46,9% |
| Rzuty za dwa | 50 | 83 | 60,2% |
| Rzuty za trzy | 40 | 109 | 36,7% |
| Rzuty wolne | 43 | 53 | 81,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 14 | 39:54 | 263 | 18,8 | 4,1 | 3,2 | 1,6 | 0,4 | 46,9% | 36,7% | 81,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






