LewOstrowerkch
- 2023
- 9 meczów
- 1 sezon
- 1 drużyna
- 253pktw karierze
- 28,1pktna mecz
- 6,6zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 410 min | 45:32 |
| Punkty | 253 | 28,1 |
| Zbiórki | 59 | 6,6 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 54 | 6,0 |
| Asysty | 26 | 2,9 |
| Przechwyty | 14 | 1,6 |
| Bloki | 13 | 1,4 |
| Straty | 18 | 2,0 |
| Przewinienia | 5 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 24 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 255 | 28,3 |
- 50,0%FG86 z 172 z gry
- 48,3%3P58 z 120 za trzy
- 79,3%FT23 z 29 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 86 | 172 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 28 | 52 | 53,8% |
| Rzuty za trzy | 58 | 120 | 48,3% |
| Rzuty wolne | 23 | 29 | 79,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA3. Liga | GKS TACHIMETR | 9 | 45:32 | 253 | 28,1 | 6,6 | 2,9 | 1,6 | 1,4 | 50,0% | 48,3% | 79,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






