LukasLeonovic
2BC LITUANICA2. Liga · 1WBA
- 2022–2024
- 34 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 87pktw 9 meczach
- 9,7pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 373 min | 41:27 |
| Punkty | 87 | 9,7 |
| Zbiórki | 58 | 6,4 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 53 | 5,9 |
| Asysty | 32 | 3,6 |
| Przechwyty | 12 | 1,3 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 30 | 3,3 |
| Przewinienia | 24 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 100 | 11,1 |
- 40,5%FG30 z 74 z gry
- 21,7%3P5 z 23 za trzy
- 56,4%FT22 z 39 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 74 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 25 | 51 | 49,0% |
| Rzuty za trzy | 5 | 23 | 21,7% |
| Rzuty wolne | 22 | 39 | 56,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P64 : 68 | 46:57 | 12 | 14 | 5 | |
| 7 gru 2022 | Z70 : 38 | 34:58 | 4 | 6 | 5 | |
| 4 gru 2022 | P54 : 63 | 48:00 | 11 | 7 | 4 | |
| 27 lis 2022 | Z75 : 72 | 56:10 | 8 | 5 | 2 | |
| 13 lis 2022 | Z58 : 48 | 36:21 | 17 | 3 | 1 | |
| 5 lis 2022 | Z76 : 63 | 42:01 | 16 | 4 | 6 | |
| 15 paź 2022 | Z54 : 42 | 41:19 | 5 | 11 | 3 | |
| 9 paź 2022 | P65 : 76 | 28:49 | 6 | 5 | 2 | |
| 1 paź 2022 | Z67 : 35 | 38:25 | 8 | 3 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 34 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 16:13 | 9 | 2,3 | 2,0 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 42,9% | 66,7% | 25,0% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 12 | 33:06 | 76 | 6,3 | 2,3 | 4,7 | 1,8 | 0,3 | 52,9% | 35,7% | 70,8% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 40:08 | 71 | 7,9 | 6,1 | 5,6 | 2,0 | 0,1 | 37,1% | 19,2% | 74,1% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 41:27 | 87 | 9,7 | 6,4 | 3,6 | 1,3 | 0,2 | 40,5% | 21,7% | 56,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






