LukaszAdamus
- 2021–2026
- 15 meczów
- 6 sezonów
- 4 drużyny
- 196pktw karierze
- 13,1pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 457 min | 30:28 |
| Punkty | 196 | 13,1 |
| Zbiórki | 63 | 4,2 |
| — w ataku | 15 | 1,0 |
| — w obronie | 48 | 3,2 |
| Asysty | 18 | 1,2 |
| Przechwyty | 17 | 1,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 25 | 1,7 |
| Przewinienia | 24 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 189 | 12,6 |
- 51,4%FG74 z 144 z gry
- 43,5%3P20 z 46 za trzy
- 71,8%FT28 z 39 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 74 | 144 | 51,4% |
| Rzuty za dwa | 54 | 98 | 55,1% |
| Rzuty za trzy | 20 | 46 | 43,5% |
| Rzuty wolne | 28 | 39 | 71,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 40:54 | 79 | 19,8 | 5,5 | 2,8 | 2,0 | 0,0 | 47,6% | 47,6% | 69,2% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 2 | 8:58 | 7 | 3,5 | 1,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | — |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 2 | 41:41 | 32 | 16,0 | 8,0 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 50,0% | 16,7% | 58,3% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 2 | 36:25 | 26 | 13,0 | 6,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 64,3% | 71,4% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 29:50 | 52 | 13,0 | 2,5 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 55,6% | 33,3% | 81,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






