LukaszBaszczak
22NIE DAJ ZA TRZY2. Liga · 5WBA
- 2021–2026
- 131 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 147pktw 10 meczach
- 14,7pktna mecz
- 8,7zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 363 min | 36:19 |
| Punkty | 147 | 14,7 |
| Zbiórki | 87 | 8,7 |
| — w ataku | 17 | 1,7 |
| — w obronie | 70 | 7,0 |
| Asysty | 9 | 0,9 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 13 | 1,3 |
| Straty | 17 | 1,7 |
| Przewinienia | 21 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 172 | 17,2 |
- 46,8%FG59 z 126 z gry
- 22,9%3P8 z 35 za trzy
- 75,0%FT21 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 59 | 126 | 46,8% |
| Rzuty za dwa | 51 | 91 | 56,0% |
| Rzuty za trzy | 8 | 35 | 22,9% |
| Rzuty wolne | 21 | 28 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 sty 2025 | Z89 : 74 | 34:25 | 19 | 10 | 2 | |
| 11 sty 2025 | Z67 : 40 | 37:00 | 18 | 10 | 2 | |
| 22 gru 2024 | P53 : 71 | 39:30 | 11 | 5 | 0 | |
| 14 gru 2024 | P78 : 81 | 44:22 | 17 | 8 | 1 | |
| 30 lis 2024 | P49 : 108 | 34:10 | 13 | 10 | 0 | |
| 16 lis 2024 | P50 : 102 | 34:22 | 12 | 7 | 0 | |
| 19 paź 2024 | P78 : 125 | 37:43 | 17 | 7 | 2 | |
| 12 paź 2024 | Z65 : 50 | 23:13 | 12 | 13 | 2 | |
| 5 paź 2024 | P61 : 97 | 34:55 | 18 | 9 | 0 | |
| 28 wrz 2024 | P48 : 90 | 43:34 | 10 | 8 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 131 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 3 | 25:11 | 16 | 5,3 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 70,0% | 0,0% | 100,0% |
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 33:02 | 44 | 11,0 | 8,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 7 | 21:05 | 25 | 3,6 | 1,7 | 0,9 | 0,0 | 0,1 | 38,1% | 25,0% | 57,1% |
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 38:19 | 77 | 9,6 | 7,5 | 2,1 | 0,8 | 0,3 | 40,8% | 33,3% | 56,3% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 12 | 25:29 | 80 | 6,7 | 4,4 | 1,4 | 0,6 | 0,5 | 40,0% | 17,6% | 73,9% |
| 7WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 11 | 35:04 | 174 | 15,8 | 9,2 | 2,7 | 1,6 | 1,0 | 49,7% | 9,1% | 74,3% |
| 7WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 31:37 | 20 | 20,0 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 61,5% | 25,0% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 8 | 24:39 | 44 | 5,5 | 3,1 | 0,9 | 0,6 | 0,3 | 33,3% | 16,7% | 55,6% |
| 6WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 36:00 | 154 | 15,4 | 7,0 | 2,2 | 1,5 | 0,8 | 49,2% | 27,8% | 69,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 7 | 24:24 | 43 | 6,1 | 3,1 | 1,0 | 0,7 | 0,6 | 38,3% | 18,2% | 83,3% |
| 5WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 36:19 | 147 | 14,7 | 8,7 | 0,9 | 0,7 | 1,3 | 46,8% | 22,9% | 75,0% |
| 5WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 39:19 | 27 | 27,0 | 10,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 54,2% | 25,0% | 0,0% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 9 | 17:42 | 54 | 6,0 | 3,4 | 0,1 | 0,3 | 0,6 | 35,6% | 20,0% | 81,8% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 23:17 | 77 | 8,6 | 4,8 | 1,0 | 0,7 | 0,4 | 44,4% | 25,0% | 72,7% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 27:03 | 42 | 7,0 | 4,0 | 1,5 | 0,7 | 0,3 | 45,0% | 28,6% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 26:57 | 54 | 6,8 | 4,4 | 1,3 | 0,5 | 0,9 | 45,1% | 18,8% | 62,5% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 38:58 | 84 | 12,0 | 8,1 | 2,1 | 1,3 | 0,4 | 43,4% | 11,1% | 52,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 36:33 | 140 | 14,0 | 7,1 | 1,9 | 0,9 | 0,7 | 37,9% | 31,4% | 73,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






