ŁukaszBeresiński
3HONEY BADGERS BIALOLEKA2. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 130 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 6 drużyn
- 46pktw 9 meczach
- 5,1pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 2,3astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 53,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,3%
- 52,5%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,1%
- 50,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,7%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 3punktów w końcówkachw 5 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 33,3%z gry w końcówkach1 z 3 rzutów z gry
- 100,0%wolne w końcówkach2 z 2 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 4 / 7 | 57,1% | 48,5% |
| Półdystans | 0 / 3 | 0,0% | 43,9% |
| Za trzy | 7 / 17 | 41,2% | 27,7% |
| Razem z gry | 11 / 27 | 40,7% | 40,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 10najwięcej punktówz TEAM EUROPE, 7 mar 2026
- 7najwięcej zbiórekz NIE DAJ ZA TRZY, 11 kwi 2026
- 5najwięcej asystz MJSWISH BALLERS, 19 kwi 2026
- 13najlepszy mecz (EFF)10 pkt, 5 zb, 2 as — z TEAM EUROPE, 7 mar 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 130 meczów · 12 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3236 min | 24:54 |
| Punkty | 445 | 3,4 |
| Zbiórki | 413 | 3,2 |
| — w ataku | 58 | 0,4 |
| — w obronie | 355 | 2,7 |
| Asysty | 434 | 3,3 |
| Przechwyty | 92 | 0,7 |
| Bloki | 9 | 0,1 |
| Straty | 167 | 1,3 |
| Przewinienia | 123 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 51 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 972 | 7,5 |
- 40,6%FG166 z 409 z gry
- 33,2%3P83 z 250 za trzy
- 73,2%FT30 z 41 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 166 | 409 | 40,6% |
| Rzuty za dwa | 83 | 159 | 52,2% |
| Rzuty za trzy | 83 | 250 | 33,2% |
| Rzuty wolne | 30 | 41 | 73,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst11 razy · ostatnio z TARGOWEK, 19 kwi 2026
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z AMATORZY, 28 paź 2023
- Mecz 4+ trójki2 razy · ostatnio z HUTNIK WARSZAWA, 5 gru 2021
- Double-doublez TARGOWEK, 19 kwi 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 445
- 50 meczówrozegranych meczów: 118
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 12
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WARSAW GREEN GOOSE25 mar 202321pkt7zb9as38eff
BC LITUANICA7 lis 20219pkt6zb13as26eff
WOLVES26 wrz 20219pkt8zb7as23eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






