LukaszKonopka
8MDM SERWISBaraże · 8WBA
- 2023–2026
- 66 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 11pktw 1 meczu
- 11,0pktna mecz
- 1,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Na tle ligi
Za mało zawodników z trzema meczami w tych rozgrywkach, żeby policzyć średnią ligi.
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 42,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychbez danych ligi
- 37,5%eFG% — z gry, trójka liczona za półtorabez danych ligi
- 16,7%Udział trójek w rzutach z grybez danych ligi
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 2 / 4 | 50,0% | — |
| Półdystans | 1 / 6 | 16,7% | — |
| Za trzy | 1 / 2 | 50,0% | — |
| Razem z gry | 4 / 12 | 33,3% | — |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 11najwięcej punktówz HONEY BADGERS BIALOLEKA, 14 cze 2026
- 1najwięcej zbiórekz HONEY BADGERS BIALOLEKA, 14 cze 2026
- 2najwięcej asystz HONEY BADGERS BIALOLEKA, 14 cze 2026
- 5najlepszy mecz (EFF)11 pkt, 1 zb, 2 as — z HONEY BADGERS BIALOLEKA, 14 cze 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 66 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2481 min | 37:35 |
| Punkty | 561 | 8,5 |
| Zbiórki | 183 | 2,8 |
| — w ataku | 50 | 0,8 |
| — w obronie | 133 | 2,0 |
| Asysty | 187 | 2,8 |
| Przechwyty | 127 | 1,9 |
| Bloki | 10 | 0,2 |
| Straty | 111 | 1,7 |
| Przewinienia | 120 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 79 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 488 | 7,4 |
- 33,5%FG219 z 653 z gry
- 28,8%3P72 z 250 za trzy
- 59,3%FT51 z 86 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 219 | 653 | 33,5% |
| Rzuty za dwa | 147 | 403 | 36,5% |
| Rzuty za trzy | 72 | 250 | 28,8% |
| Rzuty wolne | 51 | 86 | 59,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst5 razy · ostatnio z KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 26 wrz 2026
- Mecz 5+ przechwytów4 razy · ostatnio z FOR THE WIN, 18 paź 2025
- Mecz 4+ trójki3 razy · ostatnio z GORYLA PL, 17 paź 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 561
- 50 meczówrozegranych meczów: 66
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 7
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
HUTNICZE WILKI18 kwi 202619pkt8zb5as28eff
TEAM U31 maj 202526pkt5zb6as25eff
HAWAJSKI SNIEG17 maj 202518pkt7zb9as25eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






