LukaszKubicki
20MDM SERWIS1. Liga · 3WBA
- 2023–2026
- 33 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 48pktw 3 meczach
- 16,0pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 4,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 97 min | 32:10 |
| Punkty | 48 | 16,0 |
| Zbiórki | 19 | 6,3 |
| — w ataku | 6 | 2,0 |
| — w obronie | 13 | 4,3 |
| Asysty | 14 | 4,7 |
| Przechwyty | 5 | 1,7 |
| Bloki | 2 | 0,7 |
| Straty | 12 | 4,0 |
| Przewinienia | 5 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 59 | 19,7 |
- 59,4%FG19 z 32 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 69,2%FT9 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 32 | 59,4% |
| Rzuty za dwa | 18 | 29 | 62,1% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 9 | 13 | 69,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach MDM SERWIS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2023–2026 · 33 mecze · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MDM SERWIS | 3 | 36:43 | 32 | 10,7 | 5,0 | 4,0 | 3,3 | 0,3 | 48,0% | 0,0% | 72,7% |
| 8WBA1. Liga | MDM SERWIS | 3 | 37:55 | 49 | 16,3 | 3,0 | 6,3 | 4,0 | 0,3 | 69,0% | 33,3% | 57,1% |
| 7WBA2. Liga | MDM SERWIS | 5 | 39:34 | 85 | 17,0 | 3,0 | 4,8 | 4,0 | 0,0 | 66,7% | 10,0% | 64,0% |
| 7WBABaraże | MDM SERWIS | 1 | 30:49 | 18 | 18,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 45,5% | 0,0% | 66,7% |
| 6WBA2. Liga | MDM SERWIS | 3 | 36:16 | 66 | 22,0 | 8,0 | 4,3 | 3,0 | 0,7 | 70,0% | 33,3% | 87,5% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 6 | 27:06 | 21 | 3,5 | 3,7 | 2,7 | 0,7 | 0,2 | 40,0% | 0,0% | 75,0% |
| 4WBA1. Liga | MDM SERWIS | 9 | 36:25 | 144 | 16,0 | 4,0 | 6,2 | 2,4 | 0,9 | 56,0% | 12,5% | 63,6% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 3 | 32:10 | 48 | 16,0 | 6,3 | 4,7 | 1,7 | 0,7 | 59,4% | 33,3% | 69,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






