LukaszKulakowski
- 2021–2025
- 38 meczów
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 308pktw karierze
- 8,1pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1165 min | 30:40 |
| Punkty | 308 | 8,1 |
| Zbiórki | 156 | 4,1 |
| — w ataku | 28 | 0,7 |
| — w obronie | 128 | 3,4 |
| Asysty | 71 | 1,9 |
| Przechwyty | 42 | 1,1 |
| Bloki | 10 | 0,3 |
| Straty | 55 | 1,4 |
| Przewinienia | 59 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 324 | 8,5 |
- 37,4%FG114 z 305 z gry
- 35,3%3P66 z 187 za trzy
- 45,2%FT14 z 31 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 114 | 305 | 37,4% |
| Rzuty za dwa | 48 | 118 | 40,7% |
| Rzuty za trzy | 66 | 187 | 35,3% |
| Rzuty wolne | 14 | 31 | 45,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 5 | 34:41 | 64 | 12,8 | 3,2 | 2,6 | 1,6 | 0,4 | 50,0% | 40,0% | 53,3% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 2 | 22:43 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0% | — | 0,0% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 2 | 29:51 | 4 | 2,0 | 5,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | — | — |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 6 | 24:21 | 31 | 5,2 | 6,0 | 1,3 | 0,8 | 0,8 | 40,6% | 16,7% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 2 | 29:01 | 10 | 5,0 | 4,0 | 3,5 | 0,5 | 0,5 | 22,2% | 18,2% | — |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 4 | 36:25 | 43 | 10,8 | 4,8 | 1,8 | 2,3 | 0,0 | 42,1% | 44,0% | — |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 6 | 29:11 | 38 | 6,3 | 4,0 | 2,2 | 0,7 | 0,3 | 25,5% | 30,8% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 6 | 36:13 | 57 | 9,5 | 3,7 | 2,2 | 1,5 | 0,0 | 34,5% | 35,7% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 4 | 36:06 | 61 | 15,3 | 4,0 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 46,8% | 42,1% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






