LukaszLeonovic
2BC LITUANICA1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2022
- 22 mecze w karierze
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 127pktw 12 meczach
- 10,6pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 490 min | 40:51 |
| Punkty | 127 | 10,6 |
| Zbiórki | 53 | 4,4 |
| — w ataku | 9 | 0,8 |
| — w obronie | 44 | 3,7 |
| Asysty | 47 | 3,9 |
| Przechwyty | 19 | 1,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 31 | 2,6 |
| Przewinienia | 29 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 120 | 10,0 |
- 33,6%FG39 z 116 z gry
- 24,4%3P10 z 41 za trzy
- 67,2%FT39 z 58 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 116 | 33,6% |
| Rzuty za dwa | 29 | 75 | 38,7% |
| Rzuty za trzy | 10 | 41 | 24,4% |
| Rzuty wolne | 39 | 58 | 67,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 lut 2022 | P59 : 77 | 48:00 | 10 | 4 | 11 | |
| 20 lut 2022 | P50 : 65 | 43:12 | 10 | 4 | 5 | |
| 19 lut 2022 | Z107 : 48 | 36:19 | 18 | 6 | 7 | |
| 16 sty 2022 | P56 : 85 | 41:16 | 23 | 0 | 1 | |
| 28 lis 2021 | P30 : 91 | 28:37 | 2 | 2 | 0 | |
| 21 lis 2021 | P48 : 54 | 43:16 | 4 | 8 | 5 | |
| 14 lis 2021 | P56 : 62 | 48:00 | 14 | 4 | 7 | |
| 7 lis 2021 | P46 : 61 | 37:43 | 14 | 2 | 1 | |
| 24 paź 2021 | P44 : 47 | 48:00 | 10 | 12 | 1 | |
| 17 paź 2021 | P56 : 57 | 39:51 | 8 | 6 | 3 | |
| 10 paź 2021 | P52 : 88 | 48:00 | 9 | 2 | 4 | |
| 3 paź 2021 | P51 : 57 | 28:03 | 5 | 3 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2022 · 22 mecze · 2 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 10 | 32:07 | 79 | 7,9 | 4,0 | 2,4 | 1,1 | 0,2 | 36,2% | 33,3% | 64,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 12 | 40:51 | 127 | 10,6 | 4,4 | 3,9 | 1,6 | 0,1 | 33,6% | 24,4% | 67,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






