Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 156 min | 25:59 |
| Punkty | 44 | 7,3 |
| Zbiórki | 22 | 3,7 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 20 | 3,3 |
| Asysty | 11 | 1,8 |
| Przechwyty | 9 | 1,5 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 8 | 1,3 |
| Przewinienia | 13 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 62 | 10,3 |
- 57,1%FG16 z 28 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 66,7%FT12 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 28 | 57,1% |
| Rzuty za dwa | 16 | 28 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 12 | 18 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 kwi 2023 | Z88 : 82 | 33:32 | 15 | 5 | 4 | |
| 15 kwi 2023 | Z52 : 51 | 21:52 | 4 | 1 | 0 | |
| 1 kwi 2023 | Z69 : 46 | 25:46 | 6 | 3 | 1 | |
| 18 mar 2023 | Z75 : 36 | 18:04 | 6 | 5 | 1 | |
| 4 lut 2023 | Z115 : 85 | 20:38 | 8 | 5 | 2 | |
| 28 sty 2023 | P49 : 53 | 36:00 | 5 | 3 | 3 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 29 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 6 | 21:53 | 30 | 5,0 | 5,3 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 35,5% | 100,0% | 63,6% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 7 | 23:03 | 38 | 5,4 | 5,4 | 1,1 | 0,9 | 0,4 | 46,9% | — | 47,1% |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 6 | 25:59 | 44 | 7,3 | 3,7 | 1,8 | 1,5 | 0,3 | 57,1% | — | 66,7% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 1 | 25:13 | 2 | 2,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 25,0% | — | — |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 3 | 21:08 | 11 | 3,7 | 3,0 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 35,7% | 0,0% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 2 | 14:54 | 6 | 3,0 | 3,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | — | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 4 | 27:02 | 22 | 5,5 | 4,0 | 1,0 | 0,8 | 0,5 | 36,0% | 0,0% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






