LukaszNowicki
- 2020–2026
- 65 meczów
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 613pktw karierze
- 9,4pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2415 min | 37:10 |
| Punkty | 613 | 9,4 |
| Zbiórki | 378 | 5,8 |
| — w ataku | 64 | 1,0 |
| — w obronie | 314 | 4,8 |
| Asysty | 198 | 3,0 |
| Przechwyty | 71 | 1,1 |
| Bloki | 2 | 0,0 |
| Straty | 140 | 2,2 |
| Przewinienia | 68 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 52 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 802 | 12,3 |
- 40,8%FG215 z 527 z gry
- 40,0%3P165 z 412 za trzy
- 69,2%FT18 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 215 | 527 | 40,8% |
| Rzuty za dwa | 50 | 115 | 43,5% |
| Rzuty za trzy | 165 | 412 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 18 | 26 | 69,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 3 | 29:14 | 15 | 5,0 | 2,7 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 8WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 8 | 34:40 | 47 | 5,9 | 4,4 | 2,4 | 0,5 | 0,0 | 28,6% | 30,0% | — |
| 8WBABaraże | HAWAJSKI SNIEG | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 8 | 31:52 | 52 | 6,5 | 4,1 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 46,3% | 37,5% | 83,3% |
| 6WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 10 | 33:42 | 82 | 8,2 | 3,2 | 2,1 | 1,1 | 0,0 | 37,3% | 40,7% | 66,7% |
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 9 | 43:18 | 117 | 13,0 | 8,9 | 3,4 | 1,1 | 0,2 | 44,1% | 45,7% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CM PETRA MEDICA | 4 | 44:35 | 47 | 11,8 | 8,8 | 2,8 | 2,0 | 0,0 | 47,4% | 36,7% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 37:51 | 34 | 6,8 | 4,6 | 3,8 | 0,6 | 0,0 | 33,3% | 27,6% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 7 | 44:18 | 87 | 12,4 | 8,3 | 4,6 | 0,7 | 0,0 | 36,1% | 37,7% | 25,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 10 | 39:06 | 132 | 13,2 | 7,4 | 4,6 | 1,7 | 0,0 | 48,9% | 49,3% | 77,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






