Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 71 min | 14:12 |
| Punkty | 11 | 2,2 |
| Zbiórki | 5 | 1,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 5 | 1,0 |
| Asysty | 4 | 0,8 |
| Przechwyty | 4 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,6 |
| Przewinienia | 1 | 0,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 11 | 2,2 |
- 37,5%FG3 z 8 z gry
- 42,9%3P3 z 7 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 8 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 7 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 cze 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 maj 2022 | Z92 : 71 | 37:36 | 11 | 2 | 2 | |
| 15 maj 2022 | Z80 : 65 | 0:58 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 maj 2022 | P71 : 89 | 32:27 | 0 | 3 | 2 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 94 mecze · 11 sezonów · 9 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | OUTLAW BALLERS | 4 | 38:50 | 71 | 17,8 | 4,8 | 3,3 | 1,8 | 0,0 | 52,0% | 52,6% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 6 | 22:28 | 45 | 7,5 | 3,7 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 42,1% | 42,9% | 80,0% |
| 8WBA2. Liga | MOOSES | 10 | 40:48 | 193 | 19,3 | 6,1 | 3,0 | 1,1 | 0,2 | 50,4% | 49,1% | 76,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 6 | 26:52 | 42 | 7,0 | 3,7 | 0,7 | 0,8 | 0,2 | 42,9% | 40,0% | 75,0% |
| 7WBA2. Liga | MOOSES | 6 | 37:05 | 106 | 17,7 | 7,8 | 2,7 | 0,8 | 0,0 | 50,8% | 56,7% | 92,6% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 13 | 37:15 | 152 | 11,7 | 6,9 | 1,8 | 0,6 | 0,1 | 39,3% | 33,8% | 88,5% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 1 | 18:13 | 2 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 10 | 27:55 | 75 | 7,5 | 3,2 | 2,1 | 0,7 | 0,0 | 48,0% | 45,2% | 92,9% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 8 | 23:32 | 47 | 5,9 | 2,6 | 1,3 | 0,5 | 0,1 | 48,6% | 30,0% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 27:35 | 91 | 7,6 | 3,8 | 2,3 | 0,8 | 0,0 | 43,4% | 32,5% | 70,6% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 5 | 14:12 | 11 | 2,2 | 1,0 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 37,5% | 42,9% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 1 | 23:25 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 40,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | UNIMED | 10 | 38:52 | 109 | 10,9 | 6,7 | 1,8 | 0,7 | 0,0 | 44,9% | 33,3% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 2 | 35:47 | 24 | 12,0 | 9,0 | 8,5 | 2,5 | 0,0 | 61,5% | 55,6% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






