LukaszPawlikowski

MSJ VISION44MSJ VISION2. Liga · 4WBA

  • 2020–2026
  • 94 mecze w karierze
  • 11 sezonów
  • 9 drużyn
  • 2pktw 1 meczu
  • 2,0pktna mecz
  • 3,0zbna mecz
  • 1,0astna mecz

Ostatni mecz

W tych rozgrywkach

KategoriaRazemNa mecz
Minuty18 min18:13
Punkty22,0
Zbiórki33,0
— w ataku00,0
— w obronie33,0
Asysty11,0
Przechwyty11,0
Bloki00,0
Straty11,0
Przewinienia11,0
Przewinienia rywali na nim11,0
Ocena (EFF)22,0
  • 0,0%FG0 z 4 z gry
  • 0,0%3P0 z 2 za trzy
  • 100,0%FT2 z 2 z wolnych
RzutyTrafioneOddaneSkuteczność
Rzuty z gry040,0%
Rzuty za dwa020,0%
Rzuty za trzy020,0%
Rzuty wolne22100,0%

Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach MSJ VISION. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.

Mecze w tych rozgrywkach

DataRywalWynik
25 lut 2024POLSKA KLUB SPORTOWYP55 : 7018:13231

1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.

Cała kariera

2020–2026 · 94 mecze · 11 sezonów · 9 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.

Sezon po sezonie

SezonDrużyna
9WBA2. LigaOUTLAW BALLERS438:507117,84,83,31,80,052,0%52,6%100,0%
8WBALiga MistrzówPOLIBUDA622:28457,53,71,30,30,042,1%42,9%80,0%
8WBA2. LigaMOOSES1040:4819319,36,13,01,10,250,4%49,1%76,5%
7WBALiga MistrzówCOURT CLAN626:52427,03,70,70,80,242,9%40,0%75,0%
7WBA2. LigaMOOSES637:0510617,77,82,70,80,050,8%56,7%92,6%
6WBALiga MistrzówCOURT CLAN1337:1515211,76,91,80,60,139,3%33,8%88,5%
4WBA2. LigaMSJ VISION118:1322,03,01,01,00,00,0%0,0%100,0%
3WBA1. LigaAVENGA1027:55757,53,22,10,70,048,0%45,2%92,9%
2WBA1. LigaAVENGA823:32475,92,61,30,50,148,6%30,0%100,0%
1WBA1. LigaAVENGA1227:35917,63,82,30,80,043,4%32,5%70,6%
UNBA 501. LigaAVENGA514:12112,21,00,80,80,037,5%42,9%100,0%
UNBA 501. LigaMM PROBASKET123:2588,03,03,01,00,020,0%40,0%100,0%
49. Sezon - Jesień 20211. LigaUNIMED1038:5210910,96,71,80,70,044,9%33,3%75,0%
48. Sezon - Jesień 20202. LigaFOR THE WIN235:472412,09,08,52,50,061,5%55,6%100,0%

Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.

Partnerzy

Sponsorzy

© 2026 Liga WBA · Polityka prywatności

Organizator: Stowarzyszenie Warszawski Basket, ul. Strumykowa 6g m. 21, 03-138 Warszawa · NIP 5243021542

Partner technologiczny

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.