LukaszPawlikowski
44FOR THE WIN2. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2026
- 94 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 9 drużyn
- 24pktw 2 meczach
- 12,0pktna mecz
- 9,0zbna mecz
- 8,5astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 83,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 43,9%
- 80,8%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 42,1%
- 69,2%Udział trójek w rzutach z gryliga: 35,0%
Średnia ligi to średnia z 99 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 14najwięcej punktówz CM PETRA MEDICA, 29 lis 2020
- 10najwięcej zbiórekz Mlode Wilki, 18 gru 2020
- 11najwięcej asystz Mlode Wilki, 18 gru 2020
- 25najlepszy mecz (EFF)10 pkt, 10 zb, 11 as — z Mlode Wilki, 18 gru 2020
- 22 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 94 mecze · 11 sezonów · 9 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2937 min | 31:15 |
| Punkty | 976 | 10,4 |
| Zbiórki | 456 | 4,9 |
| — w ataku | 88 | 0,9 |
| — w obronie | 368 | 3,9 |
| Asysty | 195 | 2,1 |
| Przechwyty | 76 | 0,8 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 160 | 1,7 |
| Przewinienia | 90 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 155 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 1115 | 11,9 |
- 45,4%FG337 z 742 z gry
- 40,8%3P149 z 365 za trzy
- 84,5%FT153 z 181 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 337 | 742 | 45,4% |
| Rzuty za dwa | 188 | 377 | 49,9% |
| Rzuty za trzy | 149 | 365 | 40,8% |
| Rzuty wolne | 153 | 181 | 84,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-doublez Mlode Wilki, 18 gru 2020
- Mecz 7+ asyst4 razy · ostatnio z FASOLKI, 25 paź 2026
- Mecz 5+ przechwytówz NIE DAJ ZA TRZY, 17 paź 2026
- Mecz 4+ trójki9 razy · ostatnio z UKS BASKET TARCZYN, 27 wrz 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 976
- 50 meczówrozegranych meczów: 88
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
NIE DAJ ZA TRZY17 paź 202623pkt8zb3as31eff
TRZY PLUS JEDEN25 paź 202527pkt7zb3as29eff
WHITE CHOCOLATES15 lut 202622pkt12zb3as29eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






