MaciejAntosiewicz
4POLIBUDALiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 104 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 119pktw 12 meczach
- 9,9pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 0,9astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 57,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 52,0%
- 55,2%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,9%
- 2,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,8%
Średnia ligi to średnia z 132 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 3punktów w końcówkachw 5 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 100,0%z gry w końcówkach2 z 2 rzutów z gry
- 100,0%wolne w końcówkach1 z 1 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 46 / 68 | 67,6% | 52,9% |
| Półdystans | 6 / 27 | 22,2% | 47,5% |
| Za trzy | 1 / 2 | 50,0% | 30,1% |
| Razem z gry | 53 / 97 | 54,6% | 42,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 19najwięcej punktówz OCTO, 29 mar 2026
- 16najwięcej zbiórekz BLAZERS, 1 mar 2026
- 3najwięcej asystz PIASECZUSETS, 15 lut 2026
- 28najlepszy mecz (EFF)17 pkt, 16 zb, 0 as — z BLAZERS, 1 mar 2026
- 33 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 104 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2594 min | 24:56 |
| Punkty | 870 | 8,4 |
| Zbiórki | 663 | 6,4 |
| — w ataku | 202 | 1,9 |
| — w obronie | 461 | 4,4 |
| Asysty | 99 | 1,0 |
| Przechwyty | 74 | 0,7 |
| Bloki | 129 | 1,2 |
| Straty | 87 | 0,8 |
| Przewinienia | 189 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 108 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 1361 | 13,1 |
- 52,6%FG388 z 737 z gry
- 30,0%3P3 z 10 za trzy
- 70,5%FT91 z 129 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 388 | 737 | 52,6% |
| Rzuty za dwa | 385 | 727 | 53,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 10 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 91 | 129 | 70,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek3 razy · ostatnio z BLAZERS, 1 mar 2026
- Double-double13 razy · ostatnio z BLAZERS, 1 mar 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 870
- 50 meczówrozegranych meczów: 102
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
BAT MOCY9 paź 202220pkt16zb2as30eff
TARGOWEK26 paź 202518pkt15zb0as30eff
MM PROBASKET6 mar 202214pkt10zb2as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






