Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 128 min | 32:04 |
| Punkty | 22 | 5,5 |
| Zbiórki | 6 | 1,5 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 6 | 1,5 |
| Asysty | 7 | 1,8 |
| Przechwyty | 5 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 3,5 |
| Przewinienia | 13 | 3,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 1 | 0,3 |
- 24,2%FG8 z 33 z gry
- 6,3%3P1 z 16 za trzy
- 100,0%FT5 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 33 | 24,2% |
| Rzuty za dwa | 7 | 17 | 41,2% |
| Rzuty za trzy | 1 | 16 | 6,3% |
| Rzuty wolne | 5 | 5 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 lis 2023 | P54 : 65 | 24:45 | 6 | 1 | 1 | |
| 29 paź 2023 | P57 : 70 | 38:23 | 6 | 1 | 3 | |
| 15 paź 2023 | P69 : 71 | 36:43 | 2 | 1 | 2 | |
| 1 paź 2023 | Z93 : 70 | 28:25 | 8 | 3 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 59 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 2 | 31:16 | 10 | 5,0 | 4,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 7 | 24:42 | 36 | 5,1 | 1,4 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 30,4% | 15,4% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 28:30 | 56 | 9,3 | 2,0 | 2,3 | 0,8 | 0,0 | 31,3% | 25,0% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 9 | 28:02 | 64 | 7,1 | 2,9 | 2,3 | 1,2 | 0,0 | 29,3% | 26,7% | 66,7% |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 6 | 30:36 | 70 | 11,7 | 3,3 | 2,8 | 2,5 | 0,0 | 42,4% | 41,7% | 55,6% |
| 5WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 38:17 | 12 | 12,0 | 5,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 2 | 19:36 | 10 | 5,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 36,4% | 33,3% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 4 | 32:04 | 22 | 5,5 | 1,5 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | 24,2% | 6,3% | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 9 | 28:04 | 98 | 10,9 | 3,6 | 3,3 | 2,4 | 0,0 | 39,2% | 27,3% | 85,7% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 5 | 37:07 | 65 | 13,0 | 4,4 | 3,8 | 3,2 | 0,0 | 40,4% | 36,4% | 78,9% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 5 | 33:30 | 47 | 9,4 | 5,4 | 2,8 | 3,2 | 0,0 | 35,8% | 0,0% | 64,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 3 | 36:27 | 46 | 15,3 | 5,0 | 0,3 | 1,3 | 0,0 | 45,0% | 30,0% | 87,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






