MaciejBoryczko
13PIASECZUSETS1. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 58 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 59pktw 10 meczach
- 5,9pktna mecz
- 8,7zbna mecz
- 3,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 418 min | 41:49 |
| Punkty | 59 | 5,9 |
| Zbiórki | 87 | 8,7 |
| — w ataku | 24 | 2,4 |
| — w obronie | 63 | 6,3 |
| Asysty | 37 | 3,7 |
| Przechwyty | 16 | 1,6 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 17 | 1,7 |
| Przewinienia | 27 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 129 | 12,9 |
- 30,6%FG19 z 62 z gry
- 23,3%3P7 z 30 za trzy
- 50,0%FT14 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 62 | 30,6% |
| Rzuty za dwa | 12 | 32 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 7 | 30 | 23,3% |
| Rzuty wolne | 14 | 28 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | Z63 : 56 | 31:28 | 7 | 5 | 1 | |
| 15 sty 2023 | P71 : 71 | 46:47 | 4 | 11 | 4 | |
| 14 sty 2023 | Z75 : 62 | 43:16 | 2 | 15 | 4 | |
| 17 gru 2022 | Z69 : 49 | 34:34 | 8 | 8 | 3 | |
| 20 lis 2022 | Z71 : 60 | 50:46 | 8 | 14 | 3 | |
| 13 lis 2022 | Z81 : 46 | 44:10 | 15 | 5 | 6 | |
| 6 lis 2022 | Z66 : 64 | 39:27 | 1 | 2 | 5 | |
| 23 paź 2022 | Z85 : 62 | 45:02 | 3 | 9 | 4 | |
| 16 paź 2022 | Z97 : 50 | 43:55 | 7 | 13 | 5 | |
| 9 paź 2022 | Z69 : 59 | 38:45 | 4 | 5 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 58 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 2 | 20:38 | 2 | 1,0 | 3,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 4 | 16:03 | 5 | 1,3 | 3,0 | 2,8 | 1,3 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 24:36 | 15 | 1,5 | 3,8 | 2,4 | 1,1 | 0,0 | 20,0% | 16,7% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 37:51 | 47 | 4,3 | 8,8 | 2,5 | 1,4 | 0,5 | 34,8% | 10,5% | 56,5% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 41:49 | 59 | 5,9 | 8,7 | 3,7 | 1,6 | 0,4 | 30,6% | 23,3% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 33:13 | 36 | 3,3 | 6,5 | 3,0 | 1,4 | 0,2 | 37,5% | 25,0% | 52,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 35:39 | 30 | 3,0 | 9,9 | 3,3 | 1,6 | 0,2 | 21,3% | 8,3% | 45,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






